Wpis z mikrobloga

Obczajcie ta akcje.

1. Babcia żony (lvl 95) leży w szpitalu - zanim się pochorowała uprawiała dość sporej wielkości ogródek (ogólnie wspaniała, bardzo żywotna kobieta).

2. Żeby wszystko nie poszło na marne pod nieobecność babci (mija 3 tydzień), to żona jeździ w tym ogródku raz na czas ogarniać.

3. Dziś żona ledwo żywa od rana (młody nie dał nam pospać), to mówię - siedź w domu, ja wsiądę na #motocykl i pojadę ogarnąć, a poza tym smignę pare kilometrów dla relaksu przed poniedziałkiem. Żona przytaknęła i kazała zebrać przy okazji 90% rosnącej tam natki PIETRUSZKI, kilka zielonych cebul i groszek.

4. Ubrałem się w pełny kombinezon, zrobiłem z 80km po okolicy, zajechałem pod dom babci i wpadłem w grządki. Zrobiłem, co miałem zrobić, wyrżnąłem większość pietruszki nożem, zebrałem do plecaka i heja do domu. Jakaś sąsiadka zza płota zaglądała tylko, co za czub w kombinezonie zsiadł z motora i lata z nożem po ogrodzie pod nieobecność babci, ale nie odważyła się odezwać xD

5. Dumny z siebie przyjechałem do domu, wysypałem „plony” i opowiadam zonie o akcji z sąsiadka. #rozowypasek z każda chwila gnije ze mnie coraz bardziej, myśle sobie #wtf i pytam czego się tak szczerzy, a ona:



Do teraz zastanawiam się, jakim cudem xD
Tak czy inaczej będę musiał babci odkupić z 5kg bo z tej już chyba nic nie urośnie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#truestory #ogrodnictwo #ogrod #motocykle #rolnictwo #sadstory #coolstory #wykopplus30club
  • 76
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 9
@piczki_i_parolki: oh, wybacz panie wspaniały, ze nie trafiłem w twoje wyszukane gusta. Całe szczęście inteligentów udzielających się w patotagach można tu wyczuć po tych kilku zdaniach bardzo dokładnie (jeszcze ten opis picRel xD)

„j---c, ze sciales nie to ale, ze nawet nie ogarnales co scinasz xD” - no niesamowite odkrycie, przecież dokładnie o tym jest ten wpis. Miło, ze się wysiliłeś i powtórzyłes to swoim „wyszukanym” językiem.

chozi - @piczkiiparolki: oh, wybacz panie wspaniały, ze nie trafiłem w twoje wyszukan...

źródło: comment_Da16lQGbR9tNPeptdiR0jJ1QDCRq6emL.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@chozi: wykopki to jednak stan umysłu. I mowie o komentarzach.

Gosc scial marchewke bo myslal ze pietruszka
- nie rozmnażaj sie
- jestescie s---------i wszyscy, osoba ktora sadzila i ogarnia ogrodek od początku wie co gdzie jest a ktos kto pojawił sie tam po raz pierwszy popełnił blad. No szczyt s----------a
- "k*wa pomyliłeś k*wa marchewke z k*wa pieruszka, k*wa
  • Odpowiedz
@chozi: ja j---e ale sie wiadro pomyj wylalo na Ciebie O_o.

Dla mnie historia optymistyczna, babci tylko na razie nie mow - po co jej stresow na razie :). Sasiadka lepsza, pewnie sie zastanawiala co ta marchewka odwalila :D
  • Odpowiedz
  • 10
@Naxster: @stormkiss: chłopaki cóż mogę rzec, ręce opadają. Kilka ładnych lat tu jestem, ale takiego spadku poziomu to dawno nie było. Ale wiecie- wakacje się zaczęły, to znudzone dzieci się przerzucają na hejty na vikop. Ale dzięki takim yntelygentom, jak np @podbrodek czy @piczki_i_parolki mozna sobie uaktualnić #czarnolisto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Haha. Faceci mają to do siebie, że wyślesz ich do sklepu po cukinię a wracają z ogórkami ¯_(ツ)_/a na serio, bardzo fajna akcja, że pomagacie utrzymać ogródek przy życiu :)
  • Odpowiedz
@chozi spodziewałem się zakończenia na zasadzie, że to Ty wyciąłeś u tej sąsiadki cały ogródek w czasie gdy ona kradła z ogródka Babci żony. Ona w tym czasie obserwowała obsrana co się tam u niej na ogródku odpierdziela. Z uwagi na dziwne ubranie i nóż bała się odezwać :D gdy odjechałes wróciła do siebie :D
  • Odpowiedz
@krabozwierz: ja wycięłam malutkie poziomki xD Nikt mi nie powiedział, że rosną pod jabłonią. Wszyscy widzieli, że biorę kosiarkę i idę za dom - nikt się nie odezwał tylko zaś z ryjem na mnie i "no bo miałam/em ci powiedzieć"
  • Odpowiedz