Wpis z mikrobloga

Mircy, tak się dziwnie złożyło że będę ojcem. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Release (final) planowany jest na październik. No i szukam teraz wózka dla gówniaka. Potrzebuję (chyba) gondolę + spacerówkę + jakieś dziadostwo do auta (isofixa mam) . Wszelakie pomysły i porady są mile widziane ( ͡° ͜ʖ ͡°) Hajs nie gra roli. #dziecko #dzieci #wozekdzieciecy #bedeojcem
  • 8
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@electroN: jak już będziesz chciał kupić, to bezwzględnie musisz sprawdzić, czy wejdzie ci do auta.

Jakiś czas temu wyszła świetna wersja polskich wózkach, marina roan. Miałem taki z pompanymi kołami oraz solidna amortyzacją. Na wieś jak znalazł.
Spacerówka przez rok w ogóle Ci się nie przyda, a czasami wystarczy spacerówka w postaci"laski".
  • Odpowiedz
@electroN my stawiamy na Cybexa. Wózek kupujemy Priam 2.0, fotelik już zamówiony, też Cybex cloud z i-size z bazą, jak małe podrośnie to na tą samą bazę będzie Cybex Sirona. Rzuć okiem może Ciebie ta marka też przekona, jak dla mnie nie ma porównania z innymi. Jakość najwyższa polka. Warto pójść do sklepu i "przejechać" się innymi wózkami, zobaczyć jak się składają itp.
  • Odpowiedz
@jalop: Jak dla kogo. U nas gondola sprawdziła się tylko na 2 miesiące, potem mała darła się i nie chciała tam leżeć, więc musieliśmy ją nosić. Po 4 mieisącach zaczęlismy używać spacerówki ułożonej poziomo, a i tak bez rewelacji - nie za bardzo lubi wózek i najczęściej nosimy ją w nosidle. Nawet jak niedawno zaczęła siedzieć, to niewiele to dało i maksymalnie wytrzyma w wózku godzinę. Rok w gondoli? Zapomnij. Ona
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@small_raven: ja kupiłem wózek z pierwszej ręki, 3w1, do tego ze cztery kartony ubranek i zabawek, w sumie kosztowało jakieś 650zl, więc porównywalnie. Nawet gdyby było mnie stać ją nowy wózek, to i tak bym się zastanowił nad używka, gdzy jak sam widzisz.
Tak jak piszesz, każde dziecko jest inne.
Ze względu na zawrotne ceny artykukow/ubranek dziecięcych sugeruję szukania dobrych używek
  • Odpowiedz