Wpis z mikrobloga

Odebrałem mojego #saab 9000 z remontu blacharskiego.
Po trzech latach naprawiania mechaniki postanowiłem zrobić coś dla jego wyglądu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jadąc sznytem #ratujemysaabine - zakup 9000 zeta, naprawy i doprowadzenie do ładu po domorosłych mechanikach typu „cytryn i gumiak” oraz zrobienie blacharki - 23 000 zeta.
Tyle przez 3 lata kosztowało doprowadzenie tego zielonego batona do ładu.
Zatem oto #chwalesie jedynym chyba w tym kraju Saabem 9000, którego właściciel uczciwie się przyznał ile kosztuje utrzymanie tego szwedzkiego wynazku ( ͡ ͜ʖ ͡)
Dla zainteresowanych: Saab 9000 2.3t Anniversary, automat. Gdyby nie to, że to dosyć rzadka wersja tego auta, to bym go dawno #!$%@?ł na złom.
Więcej zdjęć w komentarzach.
#pokazauto #motoryzacja #zawszegratem #saablove

c.....6 - Odebrałem mojego #saab 9000 z remontu blacharskiego. 
Po trzech latach napr...

źródło: comment_ALACCqpKRfsqrrfRny3MGXQABo26TAny.jpg

Pobierz
  • 80
  • Odpowiedz
jesteś frajerem


@zalogowany_jako: lol, jak kogoś stać i jest to jego zajawka to tak samo jakbyś pisał że frajerem jest ten kto wyda w 3 lata 23 koła na podróże. Albo gitary. Albo na sprzęt do wspinaczki. Albo na koncerty. Albo na sprzęt do fotografowania. No faktycznie frajerstwo. Najlepiej trzymać w podusze i chlip chlip polećcie mi jakieś hobby.
  • Odpowiedz
  • 1
@ciechan666 #!$%@?. No mam dylemat. Niby że swoją kasą każdy może robić co mu się podoba ale nie wiem czy się nasmiewac,zazdrościć czy podziwiać ( )
  • Odpowiedz
@bigger: Możesz wszystkie trzy rzeczy na raz. Niech ten post będzie informacją dla tych, co myślą, że kupią sobie Saaba za 2500 i za kolejne 2500 "se ogarną".
No se nie ogarną. Ziomek miał do wyboru kupić 9-5 za 18 000 zrobiony albo za 3000 "do zrobienia". Wybrał opcję numer dwa.
Ostatecznie samochód go kosztował

  • Odpowiedz