Wpis z mikrobloga

Odebrałem mojego #saab 9000 z remontu blacharskiego.
Po trzech latach naprawiania mechaniki postanowiłem zrobić coś dla jego wyglądu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jadąc sznytem #ratujemysaabine - zakup 9000 zeta, naprawy i doprowadzenie do ładu po domorosłych mechanikach typu „cytryn i gumiak” oraz zrobienie blacharki - 23 000 zeta.
Tyle przez 3 lata kosztowało doprowadzenie tego zielonego batona do ładu.
Zatem oto #chwalesie jedynym chyba w tym kraju Saabem 9000, którego właściciel uczciwie się przyznał ile kosztuje utrzymanie tego szwedzkiego wynazku ( ͡ ͜ʖ ͡)
Dla zainteresowanych: Saab 9000 2.3t Anniversary, automat. Gdyby nie to, że to dosyć rzadka wersja tego auta, to bym go dawno #!$%@?ł na złom.
Więcej zdjęć w komentarzach.
#pokazauto #motoryzacja #zawszegratem #saablove

Pobierz c.....6 - Odebrałem mojego #saab 9000 z remontu blacharskiego. 
Po trzech latach napr...
źródło: comment_ALACCqpKRfsqrrfRny3MGXQABo26TAny.jpg
  • 80
@ciechan666 no ja mam właśnie 3.0 220 km i dopiero zaczynam go robić, to było moje marzenie od kilku lat, w sumie to moje pierwsze i jedyne auto xD a kupiłem go z Hiszpanii i to że nie miał rdzy to jeden z głównych powodów dla których go kupiłem, ogólnie to trudno kupić fajny bo każdy prawie koło 200k przebiegu co chyba jest mało realne
@ciechan666: nie no kiedyś będziesz chciał go sprzedać no i co wtedy sprzedasz go za cenę rynkową no nie oszukujmy się chyba ,ze trafisz pasjonata co doceni cały kunszt itd ale niestety to jest mikroskopijny przypadek. Ja mimo wszystko podziwiam za chęci za podjecie decyzji za utopienie pieniędzy odwagę no za wszystko bo defacto "przepraszam" ale to stary rupić podczas wypadku dostałby jakieś niewielkie cebuliony :( No to co majster teraz