Wpis z mikrobloga

Czas na wakacyjne #rozdajo z #goodie! Do wygrania nowiutka #ps4 () Wystarczy, że:
1) zaplusujesz ten wpis,
2) przekonasz nas w komentarzu, dlaczego to właśnie Ty powinieneś spędzić całe lato, grając na konsoli ( ͡º ͜ʖ͡º)

#konkurs trwa do jutra do 16:00. Wyniki podamy w poniedziałek. Regulamin konkursu tutaj. Specjalna komisja konkursowa wybierze autora najciekawszej wypowiedzi.

Dodatkowo przygotowaliśmy dla Was pyszną niespodziankę! Od jutra do niedzieli podwyższamy #cashback na #pysznepl do 30% dla osób, które nigdy nie korzystały z goodie cashback i do 15% dla dotychczasowych użytkowników. Smacznego!

#playstation #konsole #gry #jedzenie
Goodie_pl - Czas na wakacyjne #rozdajo z #goodie! Do wygrania nowiutka #ps4 (。◕‿‿◕。) ...

źródło: comment_HxmNMLRq6KwtLJl3YVUJYvmv5dLz2OJm.jpg

Pobierz
  • 1073
  • Odpowiedz
@Goodie_pl: ponieważ w pracy przy jeśli konsole a że nigdy takiego czegoś nie miałem to najgorszy jestem i przegrywam turnieje we FIFA i Tekken, a tak to w domu będę ćwiczyć ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Goodie_pl: Jestem osobą, która własnie zakończyła studia i przeprowadza się do Warszawy, żeby rozpocząć kolejny etap nauki, zarobić. Nienawidzę tłumów, nienawidzę hałasu i wiem, że najbliższe 3 lata które spędzę w Warszawie będą koszmarne. Dlatego możliwość beztroskiego siedzenia przy playstation i osładzania sobie tych wakacji, a co więcej, w zasadzie najbliższych lat, może być ratunkiem. To miałaby być moja ucieczka od całego otoczenia, którego nie znoszę całym sercem.
  • Odpowiedz
@Goodie_pl: Nigdy nie miałem konsoli, a zawsze chciałem mieć, ale były pilniejsze potrzeby. Nigdy nie grałem w wiedźmina, gta V, w fife tylko na klawiaturze na lapku… powoli kończy mi się maraton praca, certyfikaty, praca podyplomówka, wiec w końcu miałbym czas na odrobine dziecięcej radości… powiecie kup sobie, co za problem, ale znowu wakacje z różową będą wydatkiem „pierwszej” potrzeby i tak kolejny rok minie bez spełnienia marzenia… no i
  • Odpowiedz
@Goodie_pl: Fajnie byłoby rozpocząć przygodę z grami od Konsoli SONY PlayStation 4. Kto wie, może zacznę od PS 4 a skończę jako profesjonalny gracz na Intel Extreme Masters ;)? Chodzą też plotki po mieście, że SONY PS 4 to porządny sprzęt, więc chciałabym się przekonać na własnej skórze czy to prawda.
  • Odpowiedz
@Goodie_pl albowiem będzie ciepło, a ja nie lubię ciepła i wole siedzieć w domu. Potem bedzie zima i bedzie zimno, a ja nie lubie zimna więc będę siedział w domu. Ja to w ogole lubię siedzeć w domu.
  • Odpowiedz