Wpis z mikrobloga

@MrFruu dzięki za pomoc, myślę że 500pln jest akceptowalna kwotą na początek. Nawet jakby mi się nie spodobało do końca roku, w co wątpię Mogę sprzedać za podobną cenę?

@Bochun warto się rozwijać i robić coś dla siebie.. Tym bardziej ze zaczął się sezon żeglarski, mam żaglówke, a wieczorami lubimy siedzieć przy ognisku / grillu. Nie zawsze głośnik bluetooth jest odpowiedz na muzykę.

@Sckb niestety ale widzę że cena jest powyżej 1000pln,
@Account_executive: Jak dbasz o sprzęt, to używany sprzedasz za tyle samo ile kupiłeś. Sprzęt muzyczny - jak gitary, z reguły nie traci wartości. Jedynie nówka na starcie -30%. :)

Ale uwierz, gitara to ciężki instrument na początek. Wręcz bardzo ciężki. Niestety ten proces od osoby, która nic nie potrafi do tego momentu gdy nie jest wstyd coś zagrać trwa długo. Śmiem twierdzić, że jeśli pracujesz to do końca roku jest to
@Account_executive:

jaka gitara będzie odpowiednia na początek, klasyczna czy akustyczna?

Taka, na jakiej chcesz nauczyć się grać. Zastanów się, czego oczekujesz od instrumentu, jeśli po prostu chcesz umieć zagrać ze śpiewnika akordy do piosenek Dżemu na ogniskach, żeby koleżankom miękły kolana, to jest to dosłownie wszystko jedno. Ale to nie oznacza "nauczyć się grać".

200-500-700? Używka czy nówka?

Używany sprzęt jest niemal zawsze lepszy od nowego, ale nie w tej klasie