Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?ę. Czemu w tym chlewie obsranym gównem tyle ludzi żyje z syndromem oblężonej twierdzy? Parada mająca na celu ułatwić ślub parze ludzi o tej samej płci i uświadomienie, że miłość między dwoma ludźmi tej samej płci nie różni się niczym od miłości do ludzi przeciwnej płci, zostaje zablokowana przez "uciskanych" Polaków. Przed czym oni się bronią? Homoseksualiści gwałcą dzieci? Trynkiewicz był hetero i miał żonę. Jeżeli ktoś jest upośledzony i nie potrafi zrozumieć czym jest orientacja seksualna i co mają na celu te marsze to nie powinien mieć w ogóle prawa się wypowiadać na ten temat.
#neuropa #urojeniaprawakoidalne #bekazprawakow #bekazpodludzi #bekazkatoli
konrad-kli - Ja #!$%@?ę. Czemu w tym chlewie obsranym gównem tyle ludzi żyje z syndro...

źródło: comment_MqM6ezTpItLHtAAwwReBuRjDvduJ8MxT.jpg

Pobierz
  • 145
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Benhaler ja pieprze

wrzuci jeden dzban z drugim obrazek z internetu i pokwituje cytatem bezpośrednio z dupy, a potem się kreuje na króla argumentów

patrz Szymon zaoralem lewaka : DDDdd

nie wiem jak ograniczonym brainletem trzeba być, żeby popierać prawice w kwestiach innych niż gospodarcze, ale jejku, jak takich ludzi jak ty się nie da zdzierżyć jak się szanuje logikę to ehhh
  • Odpowiedz
Jeżeli ktoś jest upośledzony i nie potrafi zrozumieć czym jest orientacja seksualna i co mają na celu te marsze to nie powinien mieć w ogóle prawa się wypowiadać na ten temat.

@konrad-kli: I cyk stalinowski terror. To samo mówili o "upośledzonych", którzy nie "rozumieli" łysenkizmu.

#bekazpodludzi

Nie ma to jak drwić z kogoś, że boi się jakiegoś urojonego wroga i jednocześnie wyzywać go od podludzi.
  • Odpowiedz
@zapoznalem2 a Pan chociaż czytać potrafi? Bo wiernie przesledzilem dyskusje i widzę dobre argumenty obu. Ja obstawiam jednak zakaz homoadpcji lub adopcja dopiero od wieku 8-10 lat. Albo siedmiu, skoro dla lewaków w tym wieku dzieci już mogą określać swoją seksualność #pdk. Wtedy dziecko mogłoby zdecydować czy chce mieć rodziców jednoplciowych czy też nie :)
  • Odpowiedz
@White_Knight_Rep_Dill: Jaka miłość do ojczyzny, typowe dla tęczowego. Dają Wam w tej lewicy jakieś dodatkowe punkty do morale za opluwanie swojej ojczyzny? Tylko mnie utwierdzacie w przekonaniu, że jedynie do leczenia się nadajecie i trzeba się od takich trzymać z dala.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@konrad-kli:

Parada mająca na celu ułatwić ślub parze ludzi o tej samej płci

Pytanie, czemu służą takie parady w państwach gdzie ślub osób tej samej płci od dawna jest możliwy?

Na marginesie, czemu akurat ślub, a nie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@siea01:

Nie wierzę w boga.Nie jestem po żadnej ze stron,ale szczerze w ostatnim czasie sympatyzuje bardziej z prawakami. Ta wszechobecna,nachalna propaganda lgbtqwerty mnie #!$%@?. Sposób w jaki walczycie o swoje prawa też mnie #!$%@?.

Dokładnie to ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KomosaBiala:

Różnorodność płciowa jest ważna, nie tylko, jak to się wydaje lewicy na listach wyborczych czy w radach nadzorczych firm.


Jest ważna, bo...?

Bo płeć nie jest konstruktem społecznym.
Normalni ludzie już się nie nabierają na ten relatywistyczny bełkot radykalnych konstruktywistów, sorry ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KomosaBiala:

Dwie płcie są potrzebne, żeby dziecko zrobić, nie wychować.

No chyba, żebyś chciał wychować jak najlepiej na osobę, która nie ma problemów emocjonalnych i radzi sobie w życiu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W historii ludzkości
  • Odpowiedz
Lepiej, jeśli dziecko wychowuje się zróżnicowanych środowisku płciowym niż w jednorodnym. Dlaczego? Bo matka nie zastąpi ojca, a ojciec matki.


@Benhaler: Dlaczego? Rozwiń.

Wiadomo, najlepiej niech dzieci wychowuje państwo zamiast zacofanej instytucji
  • Odpowiedz
Poziom płaskoziemców xD Yyyy a jak udowodnisz, że Ziemia jest okrągła?


@szpongiel: Da się udowodnić, że Ziemia jest okrągła. Da się też udowodnić, że/czy rodzice heteroseksualni mają lepszy wpływ na dziecko. Więc poproszę o te oczywiste dowody.

Bo płeć nie jest konstruktem społecznym. Normalni ludzie już się nie nabierają na ten relatywistyczny bełkot radykalnych konstruktywistów, sorry ( ͡
  • Odpowiedz
@KomosaBiala:

Nie czytasz w ogóle ze zrozumiem cytatów, które przytoczyłem. Nie mam zamiaru kolejny raz tłumaczyć czegoś, co jest napisane czarno na białym.

Zrównanie w teorii prowadzi do uprzywilejowania w
  • Odpowiedz
Nie czytasz w ogóle ze zrozumiem cytatów, które przytoczyłem. Nie mam zamiaru kolejny raz tłumaczyć czegoś, co jest napisane czarno na białym.


@Benhaler: Nie, to ty nie rozumiesz. Jeśli "ustawa o równości" ma zapis pozwalający na dyskryminowanie par ze względu na orientację [heteroseksualną], to nie jest to wprowadzenie równych praw. Z definicji.

Stanowisko odnoście adopcji (pary homo vs
  • Odpowiedz
@KomosaBiala:

Nie, to ty nie rozumiesz. Jeśli "ustawa o równości" ma zapis pozwalający na dyskryminowanie par ze względu na orientację [heteroseksualną], to nie jest to wprowadzenie równych praw. Z definicji.

Idź się kłócić o to, czy to jest równość z brytyjskimi lewicowcami (Partią Pracy), którzy to prawo wprowadzili. Tym bardziej, że lewicowcy przecież nigdy nie ukrywali, że równościowe ustawy mają chronić LGBT przed "opresyjną" większością heteroseksualną, a nie chronić przed dyskryminacją osoby hetero.

skąd założenie, że para hetero to mniejsze ryzyko niż para homo? Na czym się opiera
  • Odpowiedz
Idź się kłócić o to, czy to jest równość z brytyjskimi lewicowcami (Partią Pracy), którzy to prawo wprowadzili. Tym bardziej, że lewicowcy przecież nigdy nie ukrywali, że równościowe ustawy mają chronić LGBT przed "opresyjną" większością heteroseksualną, a nie chronić przed dyskryminacją osoby hetero.


@Benhaler: Rozmawiasz ze mną, nie z brytyjską lewicą. Ja twierdzę, że zrównanie praw nie prowadzi do przywilejów. Ty twierdzisz, że prowadzi. Za przykład podając ustawę, która... nie zrównuje praw.

Stąd, że lewicowcy głoszący, że pary homo lepiej wychowują dzieci, sami nie oddali im własnych
  • Odpowiedz
@KomosaBiala:

Rozmawiasz ze mną, nie z brytyjską lewicą. Ja twierdzę, że zrównanie praw nie prowadzi do przywilejów. Ty twierdzisz, że prowadzi. Za przykład podając ustawę, która... nie zrównuje praw.

Masz za głupków autorów tej ustawy? W założeniu autorów ustawy, większość hetero miała przywileje, które trzeba było przekazać na rzecz dyskryminowanej przez lata grupy LGBT, żeby wyrównać im prawa.

Co mnie
  • Odpowiedz
Masz za głupków autorów tej ustawy? W założeniu autorów ustawy, większość hetero miała przywileje, które trzeba było przekazać na rzecz dyskryminowanej przez lata grupy LGBT, żeby wyrównać im prawa.


@Benhaler: Za głupków? Nie. Twierdzę tylko, że zabieranie przywilejów jednej grupie i dawanie ich innej nie jest zrównywaniem praw. To tak jakby w ramach zrównywania praw kazać białym być niewolnikami czarnych.

Oni postulują zmianę
  • Odpowiedz
@KomosaBiala:

Za głupków? Nie. Twierdzę tylko, że zabieranie przywilejów jednej grupie i dawanie ich innej nie jest zrównywaniem praw. To tak jakby w ramach zrównywania praw kazać białym być niewolnikami czarnych.


Zapisy ustawy teoretycznie pozwalały na dyskryminację w obie strony, ale w praktyce przepisy te chronią mniejszości seksualne przed dyskryminacją i pozwalają jej dyskryminować heteroseksualną większość. Co nie zmienia faktu, że literalnie oznaczają równość
  • Odpowiedz
Zapisy ustawy teoretycznie pozwalały na dyskryminację w obie strony, ale w praktyce przepisy te chronią mniejszości seksualne przed dyskryminacją i pozwalają jej dyskryminować heteroseksualną większość. Co nie zmienia faktu, że literalnie oznaczają równość praw.


@Benhaler: gdyby oznaczały równość praw, to nie miałbyś się do czego przyczepić. Geje mieliby swoje homo ośrodki, a katolicy swoje hetero ośrodki. Ale przecież właśnie to ci się nie spodobało, że katolikom nie pozwolono na dyskryminację gejów. Więc to nie jest żadna równość praw, tylko "dyskryminacja pozytywna".

Istnieje zwiększone ryzyko:

- ostracyzmu ze strony
  • Odpowiedz