Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?ę. Czemu w tym chlewie obsranym gównem tyle ludzi żyje z syndromem oblężonej twierdzy? Parada mająca na celu ułatwić ślub parze ludzi o tej samej płci i uświadomienie, że miłość między dwoma ludźmi tej samej płci nie różni się niczym od miłości do ludzi przeciwnej płci, zostaje zablokowana przez "uciskanych" Polaków. Przed czym oni się bronią? Homoseksualiści gwałcą dzieci? Trynkiewicz był hetero i miał żonę. Jeżeli ktoś jest upośledzony i nie potrafi zrozumieć czym jest orientacja seksualna i co mają na celu te marsze to nie powinien mieć w ogóle prawa się wypowiadać na ten temat.
#neuropa #urojeniaprawakoidalne #bekazprawakow #bekazpodludzi #bekazkatoli
Pobierz konrad-kli - Ja #!$%@?ę. Czemu w tym chlewie obsranym gównem tyle ludzi żyje z syndro...
źródło: comment_MqM6ezTpItLHtAAwwReBuRjDvduJ8MxT.jpg
  • 145
Ty: Potwór jest dobry.

Ja: Potwór jest zły.

Ty: Proszę o dowody, że potwór jest zły.

Ja: A jakie masz dowody, że potwór jest dobry?


@Benhaler: Nie:

Ja: Nie rozumiem, w jaki sposób danie równych praw homo miałoby krzywdzić hetero
Ty: Danie praw do adopcji homo krzywdzi hetero
Ja: Jakie masz dowody, że krzywdzi?
Ty: A ty jakie masz dowody, że nie krzywdzi? Szach mat!

NIGDZIE nie powiedziałam, że adopcja
@KomosaBiala:

Ja: Nie rozumiem, w jaki sposób danie równych praw homo miałoby krzywdzić hetero

Ty: Danie praw do adopcji homo krzywdzi hetero

Ja: Jakie masz dowody, że krzywdzi?

Ty: A ty jakie masz dowody, że nie krzywdzi? Szach mat!


Przecież podałem dowody z WB.

Nie zgadzam się jednak, że jest to dowodem na to, że wprowadzenie równych praw krzywdzi większość - raczej tylko na to, że ludzie mają tendencję do traktowania
Przecież podałem dowody z WB.


@Benhaler: Przecież ta ustawa, o której mówiłeś, nie skrzywdziła hetero. Sama ustawa wprowadziła równość i nikogo nie skrzywdziła - to jakiś sąd schrzanił sprawę, traktując homo jak dyskryminowaną grupę nawet po usunięciu dyskryminacji.

Być może. Dopóki nie ma obiektywnego kryterium w tej kwestii, nie mam po co się nad tą kwestią pochylać.


Nie ma żadnego "być może". Para asów zasługuje na dziecko, czy nie?

Nie da
@KomosaBiala:

Nie ma żadnego "być może". Para asów zasługuje na dziecko, czy nie?


Aseksualizm jest słabo zbadany przez naukowców i nie stanowi obiektywnego kryterium, więc twoje pytanie jest bezprzedmiotowe.

Więc po co rzucasz takie oskarżenia? Jaki był w tym twój cel?


Żebyś miała ból dupy.

Powiedziałeś, że nie musisz podawać żadnych badań, bo bronisz statusu quo = obrońca statusu quo według ciebie nie musi bronić swojego stanowiska.


Nie, ciężar dowodu po
Aseksualizm jest słabo zbadany przez naukowców i nie stanowi obiektywnego kryterium, więc twoje pytanie jest bezprzedmiotowe.


@Benhaler: Dlaczego tak unikasz odpowiedzi na proste pytanie? Pytam o twoje poglądy, nie o naukowców, nie o praktyczne kryteria. Czy twoim zdaniem para aseksualistów zasługuje na dziecko bardziej niż homoseksualiści?

Nie, ciężar dowodu po prostu spoczywa na podważających ten status.


Czyli zgadzasz się, że właściciel niewolników nie musi udowadniać, że niewolnictwo jest dobre.

Gdzie zakazuje