Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?ę. Czemu w tym chlewie obsranym gównem tyle ludzi żyje z syndromem oblężonej twierdzy? Parada mająca na celu ułatwić ślub parze ludzi o tej samej płci i uświadomienie, że miłość między dwoma ludźmi tej samej płci nie różni się niczym od miłości do ludzi przeciwnej płci, zostaje zablokowana przez "uciskanych" Polaków. Przed czym oni się bronią? Homoseksualiści gwałcą dzieci? Trynkiewicz był hetero i miał żonę. Jeżeli ktoś jest upośledzony i nie potrafi zrozumieć czym jest orientacja seksualna i co mają na celu te marsze to nie powinien mieć w ogóle prawa się wypowiadać na ten temat.
#neuropa #urojeniaprawakoidalne #bekazprawakow #bekazpodludzi #bekazkatoli
konrad-kli - Ja #!$%@?ę. Czemu w tym chlewie obsranym gównem tyle ludzi żyje z syndro...

źródło: comment_MqM6ezTpItLHtAAwwReBuRjDvduJ8MxT.jpg

Pobierz
  • 145
  • Odpowiedz
@konrad-kli: Potrzeba jeszcze wiele lat i paru nowych pokoleń żeby coś w tym #!$%@? się zmieniło. Stary beton i narodowcy brainlety to niestety spora "siła" w zaściankowym państwie.
  • Odpowiedz
@konrad-kli: zawsze mam wrażenie że duża część z nich to są po prostu bardzo nieszczęśliwi ludzie. Nie udało/nie udaje im się w życiu, to zachowują się trochę jak pies ogrodnika. Do tego jednoczenie się przeciwko jakiemuś "wrogowi" zawsze podbudowuje i daje chwilowy sens istnienia.
  • Odpowiedz
Czemu w tym chlewie obsranym gównem tyle ludzi żyje z syndromem oblężonej twierdzy?


@konrad-kli: Cecha charakterystyczna wszystkich gównokrajów pełnych ludzi z gigantycznymi kompleksami.
  • Odpowiedz
@u8t3io3p:
1) kto mówi o narzucaniu siłą czegokolwiek? Marsze równości tylko pokazują problem i przekonują społeczeństwo do wsparcia.
2) o jakim narzucaniu może być mowa, gdy ktoś dostanie papierek na swój związek? Nic nikomu to nie odbiera ani nie szkodzi.
  • Odpowiedz
@u8t3io3p Jakie? I nawet jeśli, to jaka propozycja związana ze zrównaniem praw mniejszości może zaszkodzić większości? Jestem hetero ale nie wyobrażam sobie w czym by mi ujęło danie takich samych praw np homo?
  • Odpowiedz
@u8t3io3p

ja mówię ogolnie, bez podawania przykładu


No i właśnie tu leży problem, bo większość osób które najgłośniej się sprzeciwiają nawet nie zastawia się nad tym. Typowy syndrom oblężonej twierdzy i polaryzacji grupowej.
Ale to wina polityków i ludzi związanych z polityką bo oni właśnie w tv i na portalach operują wyłącznie takimi hasełkami bez wiekszej analizy, a społeczeństwo potem to łyka.
  • Odpowiedz
@konrad-kli:

Parada mająca na celu ułatwić ślub parze ludzi o tej samej płci

W jaki sposób parada ma moc zmiany Konstytucji, dzbanie?

Homoseksualiści gwałcą dzieci? Trynkiewicz był hetero i miał żonę.

Ale prymitywna propaganda. Trynkiewcz wziął ślub z jakąś wariatką po wyjściu z pierdla. Nijak ma się to do jego orientacji. Równie dobrze może być biseksualny lub panseksualny. Elton John też miał żonę.

uświadomienie, że miłość między dwoma ludźmi tej
Benhaler - @konrad-kli: 
 Parada mająca na celu ułatwić ślub parze ludzi o tej samej ...

źródło: comment_y6c1LhF58R6XfYqZaNj2ljJ1v8IB310H.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
ja mówię ogolnie, bez podawania przykładu, rozumiem że podoba wam się jak kolejne grupy strajkuja, bo dana grupa coś chce i rząd ma się ugiac przed każdym protestem? Nie zależnie czego tyczy?


@u8t3io3p: Jeśli na nikogo innego nie ma to wpływu, to dlaczego nie?
  • Odpowiedz
  • 30
@Benhaler a wy prawaki jesteście ułomni. Ma uświadomić takim amebom jak Ty na czym polega cały homoseksualizm i czemu nie jest to nic złego. A ten gówno obrazek mogę skwitowac tylko za pomocą xD bo homoseksualizm powoduje HIV xD
  • Odpowiedz