Wpis z mikrobloga

- Umów się z dziewczyną, że od tej chwili możecie na jakiś czas bzykać się z innymi
- Dziewczyna zrobiła tak jak się umówiliście
- Facet wyzywa ją od szmat, na grupie zbiera poklask a dziewczyna zbiera lincz ()
- brak profitu

To jest właśnie poczucie równości - gdyby było na odwrót, facet dostałby 100 komentarzy typu "olej ją miras, wszystko będzie ok". ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#logikaniebieskichpaskow #zwiazki #zdrada #logikarozowychpaskow
Pobierz AngelOfFight - - Umów się z dziewczyną, że od tej chwili możecie na jakiś czas bzykać...
źródło: comment_ifCaiWxBZjPm4ELxx5ZJGggglohUbJXM.jpg
  • 76
Mój facet też chciał się bawić w trójkąty itd.. Dla niego to by była tylko zabawa a dla mnie..nie czułabym się z tym dobrze. Nie mogłabym patrzeć jak rucha inne i sama bym nie chciała żeby ktoś inny mnie dotykał. W końcu zrozumiał że jeżeli to zrobimy nie wytrzymam psychicznie i odejdę. Odpuścił
@AngelOfFight Ja nie wyobrażam sobie czegoś takiego w moim związku. Ale biorąc pod uwagę, se mocno zawyżam średnia wieku tutaj chcę napisać, że życie nauczyło mnie, że ludzie są różni, tak jak i fantazje i ideały. Nie ma jednego udanego i sprawdzonego sposobu na związek, dlatego jeśli coś uszczęśliwia i obie strony się na to godzą to nie widzę tu niczego zbereźnego.
Jednakże wycofywanie się z czegoś na co się umówiło jest
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@mokry_sen_polonisty: To Nie była forma testu. Jemu odbiło, bo ona zrobiła to pierwsza i tak szybko. Co zresztą tylko pokazuje, że kobieta może mieć seks ot tak, a 80% mężczyzn musi się mocno naprodukowac. Po części dlatego, że społecznie mocno odstają i nie utrzymują kontaktów z kobietami. Często tak jest w związku, przez co ich atrakcyjność, pewność siebie itd. spada.
Najbardziej to mnie #!$%@?, jak ci moraliści za zdradę obwiniają innych facetów na równi z laską która ich zdradza


@Brother_of_Steel: co nie? Zawsze mnie dziwiło, że ktoś ma problem z facetem z którym zdradziła go jego kobieta. Jeżeli jej nie zgwałcił, to jak to mówią suka nie da pies nie weźmie.
@AngelOfFight: całkiem możliwe, że gość się uniósł ego i jak w kawale z Kalim, jak Kali ukradnie krowę to dobrze, jak Kalemu to złodziejstwo. Ale jak zwykle kiedy znamy tylko jedną wersję wydarzeń, to sytuacja się jak miecz z trzema ostrzami: jej wersja, jego wersja i prawda. Nic się nie trzyma kupy.

Przeważnie takie inicjatywy wychodzą od faceta, ale mogło być tak:
- co nie, że to by było ekscytujące pobyć
@TenAnonToKlopoty jak mi jedna powiedziała 'Anon, ja jestem dziewczyną, zawsze kogoś znajdę.' Co znaczyło tyle co 'Mam psioche...'

Niestety prawda okrutna i #!$%@? rynek matrymonialny, ale o tym to już się można rozwodzić...
@AngelOfFight: ja swojej powiedziałem że chyba nie pogniewałbym się gdyby zrobiła to z drugą dziewczyną i ona powiedziała że jeśli chodzi o tę samą płeć to też by nie miała problemu. Problem w tym że ona chyba serio jest bi a ja nie ( ͡° ʖ̯ ͡°) No nic, pożyjemy zobaczymy.