Wpis z mikrobloga

- Umów się z dziewczyną, że od tej chwili możecie na jakiś czas bzykać się z innymi
- Dziewczyna zrobiła tak jak się umówiliście
- Facet wyzywa ją od szmat, na grupie zbiera poklask a dziewczyna zbiera lincz ()
- brak profitu

To jest właśnie poczucie równości - gdyby było na odwrót, facet dostałby 100 komentarzy typu "olej ją miras, wszystko będzie ok". ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#logikaniebieskichpaskow #zwiazki #zdrada #logikarozowychpaskow
AngelOfFight - - Umów się z dziewczyną, że od tej chwili możecie na jakiś czas bzykać...

źródło: comment_ifCaiWxBZjPm4ELxx5ZJGggglohUbJXM.jpg

Pobierz
  • 76
@Brother_of_Steel: Panie, nie może Pan oceniać kogoś przez internet nie znając jego wersji wydarzeń. To idiotyzm i tyle, równie dobrze " W zasadzie się zgodził" mogło brzmieć, że miał tylko takie fantazje.
Mogło być również tak, że różowa sobie to wszystko zaplanowała wcześniej i zaczęła akurat kilka dni przed imprezą firmową go męczyć otwartym związkiem, bo już wiedziała, że da dupy. Zresztą możemy się tylko domyślać. Nie ma punktu widzenia dwóch
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SpeedyG: mogę odbierać to co zostało przekazane. Ja się odnoszę do hipotetycznej opisanej sytuacji. I na tej podstawie się wypowiadam. Jeżeli prawda jest inna, wtedy to co pisze po prostu do tej prawdy nie pasuje.
@Brother_of_Steel: Odnosisz się do wypowiedzi kobiety, która użyła w dodatku zwrotu: " W zasadzie się zgodził". Oceniasz po jej wypowiedzi faceta negatywnie i nawet ubliżasz mu. Przecież to bezsensu- nie można oceniać ludzi i ich działań, jeżeli ich się nie zna. Nie wiesz dokładnie jak i na co się umówili, lub czy w ogóle się umówili. Poza tym różowe często usprawiedliwiają swoje błędy zrzucając winę na mężczyzn.
@Brother_of_Steel: Poza tym mógł to być test na jej lojalność. Może przed ślubem niebieski specjalnie zgodził się na otwarty związek, żeby sprawdzić czy różowa go zdradzi i jak szybko to zrobi.
Poza tym jeżeli różowa uprawia seks z kimś z firmy, z kim będzie miała częsty kontakt to jest to zapowiedź kolejnych zdrad. Nie wiem czy chciałbyś żenić się z kobietą, o której wiesz że uprawiała seks z kolegą z pracy,
@SpeedyG:

Może przed ślubem niebieski specjalnie zgodził się na otwarty związek, żeby sprawdzić czy różowa go zdradzi i jak szybko to zrobi.


A po co być z kimś, kto najpierw cię okłamie, żeby cię wprowadzić w pułapkę? Życie z przebiegłym wrogiem pod jednym dachem nie jest fajne, a jeśli to co piszesz to prawda, to dla mnie jest to wypowiedzenie wojny. Podstawą zdrowego związku jest szczerość, a jeżeli zaczynasz od nieszczerości
@Brother_of_Steel: kobiety też robią shittesty i to o wiele głupsze. Przykład to, że pozwoli iść na piwo z kolegami, a później foch i pierdzielenie że jej nie kochasz, itp.
Kobiety mają również problem z przyznaniem się do winy i błędu, przez to zwalają winę na drugą osobę, np w filmach ze stłuczek na tvn turbo, czy drogówka.
Jest mała kolizja i wina jednoznaczna kobiety- ta zamiast przyznać się do błędu i
@SpeedyG: w swoim już nie tak krótkim życiu nie zadawałem się z ani jedną, powtórzę, ani jedną kobietą, która by się zachowała tak jak opisujesz. Z jednym się zgodzę, niedojrzałość dotyczy obu stron, ale traktowanie niedojrzałości jak norma, to urojenia rodem z #codziennymizoginizm.
Nazywanie tego kogoś mężczyzną mnie obraża, bo to zwykły niedojrzały chłopiec nie umiejący sobie radzić z sytuacją, którą sam zainicjował.
@Brother_of_Steel: dobra oceniaj sobie go jak chcesz, ale tylko miej świadomość, że jesteś nieobiektywny. Ja za to u prawie wszystkich kobiet, z którymi mam styczność zauważyłem że nie potrafią się przyznać do błędu, bo kierują się emocjami a nie logicznym myśleniem.
Wracając do danej pary to nie oceniam kobiety, ani mężczyzny, ponieważ jest za mało informacji na ocenę. Oceniają w takiej sytuacji tylko debile i ameby umysłowe do których Ty należysz.
@SpeedyG: o proszę, już się szanowny mizogin zdenerwował. Więc zobaczmy czy faktycznie prawdą jest co piszesz:

Wracając do danej pary to nie oceniam kobiety, ani mężczyzny, ponieważ jest za mało informacji na ocenę.


A czymże są te stwierdzenia, jak nie oceną na podstawie "za małej informacji na ocenę:":

Poza tym różowe często usprawiedliwiają swoje błędy zrzucając winę na mężczyzn.


Poza tym jeżeli różowa uprawia seks z kimś z firmy, z kim
@AngelOfFight: To, że się z nią na to umówił to nie znaczy, że miał prawo oczekiwac, że jej taka umowa wystarczy by podniecać się innymi facetami i chcieć z nimi uprawiać seks. Taka umowa swoją drogą to jest dobry sposób na przetestowanie wierności i dziwkarstwa kobiety