Wpis z mikrobloga

Odnośnie mordercy 10-latki.

Niektórzy to mają nasrane we łbach. O ile wiem to życzenie komuś śmierci jest karalne. Ja nie mówię, że temu człowiekowi nie należy się kara, ale od tego jest proces i sąd oraz kara zgodna z prawem. Nie żyjemy w średniowieczu, lecz niektórzy chyba o tym zapominają.
#zalesie
Pobierz Banicjusz - Odnośnie mordercy 10-latki.

Niektórzy to mają nasrane we łbach. O ile wi...
źródło: comment_ZybgRbBQanM5Ix4xEzeAdvalfpoPNDl5.jpg
  • 125
@Banicjusz: igrzyska. Popatrz jaki łatwy temat. Łatwo złapać - policjanci sobie poparadowali . Ludzie chętnie czytają - dzienikarzyny każdą pierdołę w sprawie grillują. Czysty sukces, czysty profit. Gość się nawet przyznał, przypału nie będzie.
@Banicjusz: dobry temat, bo nie ma osoby która zawiniła (poza rzeczonym panem). Nikt na tym nie traci, a o innych problemach ludzie na chwilę zapomną ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Der_Anwalt: Kłóciłbym się, życzenie komuś śmierci a grożenie śmiercią to dwie różne sprawy. Na screenie raczej widać przesłanki do zastosowania art. 126 a k.k. Ale to też nie są przykłady życzenia komuś śmierci.
A ja bym zrobił inaczej. Jest niedziela wybija godzina 20 i na Polsacie jest program "Jak on dzisiaj skończy". W programie tym za pomocą SMS-ów ludzie głosowaliby w jaki sposób zginie pedofil, gwałciciel, morderca i reszta bydła która nie zasługuje na życie s ich wina jest udowodnianiona w 100%. I to wszystko na żywo. Może wtedy by telewizja odżyła