Wpis z mikrobloga

@Pimenista zmienią mu dokumentację w papierach, bo ty sobie nie myśl, że współwięźniowie to debile ( ͡º ͜ʖ͡º), jak im ktoś nie gra to sprawdzają za co poszedł do puszki. A jakby się dowiedzieli, że poszedł za morderstwo dziecka to miałby przechlapane i by umar, upozorowaliby samobója, a wcześniej pewnie by go pogwałcili albo na dłuższy czas zrobiliby z niego męską prostytutkę żeby trochę pocierpial za
  • Odpowiedz
@Banicjusz: tolerancja dla LGBTQWERTY+ i tolerancja dla morderców i gwałcicieli? Oczywiście że powinna go spotkać surowa kara za to co zrobił niewinnemu dziecku, a nie odsiadka w pierdlu, gdzie jeszcze dostanie żarcie pod nos (+ oczywiście pewnie możliwość przeterminowego zwolnienia z aresztu za dobre sprawowanie)
  • Odpowiedz
@Banicjusz: Przepraszam, że podpinam się tutaj, ale podobna sytuacja jest u Cejrowskiego w komentarzach na facebooku. Z jednej strony wiele osób tam uważa się za 'pro-life', a tak łatwo idzie im głoszenie wyroku śmierci na innych w komentarzach. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W sumie to jeszcze nie było wpisu na mikro o tym albo znaleziska, także wrzucaj śmiało. xD
  • Odpowiedz
@Banicjusz: Ja jestem za jawnym referendum z kilkoma pytaniami: - czy jesteś za karą śmierci, czy jesteś za obcinaniem rąk złodziejom, - czy jesteś za obcinaniem jaj gwałcicielom itd. Założenie referendum powinno być takie, że jeśli na któreś z pytań większość opowie się na nie, to osoby które odpowiedzą na nie, automatycznie płacą dodatkowe podatki na utrzymanie kryminalistów.
  • Odpowiedz
@Banicjusz: Pinkne poczucie sprawiedliwości. KASTRACJA ŻYWCEM KWIIIIII. I chociaż wiem że rodzina cierpi, wielka tragedia i typ powinien być ukarany najwyższyn wymiarem kary to i tak nie mamy tu średniowiecza xD. No żeby rodzina tak mówiła to rozumiem, ale ktoś obcy to nie xD, no chyba że czegoś nie wiem ()
  • Odpowiedz
Za kradzież obcinali by ci rękę tak jak kiedyś.


@Banicjusz: I by ludzie nie kradli, bo kto by ryzykował rękę. A nawet jak jakiś debil by się znalazł, to kradłby tylko raz.
  • Odpowiedz
@Banicjusz: Tutaj sprawa 10-latki, ale ja widziałem dużo gorsze komentarze z życzeniami i groźbami pod postami o zabiciu psa lub innego zwierzęcia. Kara również powinna być sroga, ale to co czasami ludzie piszą podpisując się pod tym własnym nazwiskiem, to również podchodzi pod paragraf...
  • Odpowiedz
@Banicjusz: Mnie zawsze #!$%@? jak janusze czy sebixy piszą poematy w komentarzach o tym co by zrobił, albo powinni zrobić w więzieniu danemu przestępcy - zastanawiające jak często w tym monologu sadystycznych fantazji seksualnych dominuje motyw homoseksualny xDDDD
  • Odpowiedz