Wpis z mikrobloga

W dzisiejszym Raporcie Mniejszości, który startuje już za niespełna dwie godziny będę miał wyjątkowy prezent dla słuchaczy z dobrym refleksem.

Dziś w przeciwieństwie do tego co ma miejsce zwykle, będzie można wygrać nie jedną, a trzy książki. Dokładniej trzy pierwsze tomy cyklu Tajemnica Askiru autorstwa Richarda Schwartza - jest to pełnokrwiste fantasy, które powinno pogodzić fanów Tolkiena, Sapkowskiego czy George'a R.R. Martina.

To oczywiście nie wszystko co dla Was przygotowałem, ale o tym co jeszcze znajdzie się w dzisiejszej audycji dowiecie się chwilę po 19. Zapraszam serdecznie do słuchania #audycjaraportmniejszosci pod TYM adresem.

Osoby, które nie wiedzą o co chodzi z audycją, odsyłam do mojego pierwszego wpisu związanego z moją audycją Raport Mniejszości -> KLIK!.

Zapraszam do słuchania, nagroda jest naprawdę dobra, a mam nadzieję że audycja się spodoba.

#rozdajo #ksiazki #fantasy #podcast #radio #audycjaraportmniejszosci #kultura #gry
PussyDestroyer1995 - W dzisiejszym Raporcie Mniejszości, który startuje już za niespe...

źródło: comment_R2BeKfU9lHAQclUFjanYBgB08019G0G6.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PussyDestroyer1995: Puściłem dziś tą audycję na część o książkach i końcówkę. I mam pytanko, czytałeś te książki? Bo może i było to przytoczenie jakiegoś autora którego nie znałem ale te opisy to prawie niezmienione opisy z lubimyczytać. Brakowało mi jakiś dorzuconych jakiś własnych odczuć, czegoś o stylu czy czegokolwiek. Ale może też nie skupiłem się zbyt na audycji zajęty czym innym, więc sprawdzę to też następnym razem jeśli znajdę czas
  • Odpowiedz
@Tubylec14: Niestety nie miałem kiedy ich przeczytać, to znaczy zapoznałem się z kilkunastostronicowym fragmentem, który sugerował że to porządna literatura, więc już wiedziałem że osoba, która wygra będzie zadowolona. Kilka słów o odczuciach też się znalazło :) Dzięki za obecność i uwagi - mam nadzieję, że do usłyszenia za tydzień!
  • Odpowiedz