Wpis z mikrobloga

Czy mBank manipuluje kursami wymiany walut w swoim kantorze online w zależności od tego ile środków mamy na koncie?

Na telefonie jest zalogowana prywatna osoba, która ma na koncie sporą kwotę CHF.

W przeglądarce jest zalogowana inna osoba, która nie ma żadnych Franków Szwajcarskich.

@mBank jak to u was działa hmm? Filtrujecie sobie klientów i brzydko mowiąc 'rżniecie' ich na spreadzie dostosowywując kurs wymiany w zależnosci od tego ile mają środków na koncie?

#afera #mbank #waluty #wtf #polska #banki
ScroogeMcDuck - Czy mBank manipuluje kursami wymiany walut w swoim kantorze online w ...

źródło: comment_jKvJ7Dg1exmr1yDBFFvNY6VEQk1UiMt8.jpg

Pobierz
  • 112
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
2019 a ludzie dalej jak zwierzęta wymieniają waluty w banku po złodziejskich kursach zamiast jak cywilizowani ludzie użyć revoluta xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ScroogeMcDuck: Przelew krajowy nie ma zadnych oplat, po zaakceptowaniu kursu wymiany nie ulega on zmianie - korzystam dlugi czas. Dla kogos kto moze wymienia male kwoty moze byc okej, u mnie sa to bardzo rozne sumy i zawsze wymieniam sobie z wyprzedzeniem, a pomimo nie posiadania rachunku w @mBank pluje na niego od dawna przez takie rzeczy, ktore co jakis czas wychodza na wykopie.
  • Odpowiedz
@pszymczyk2 : przecież opowi chodzi o to, że jak ma kasę na koncie to kurs jest ZMNIEJSZANY więc jest odwronie niż w normalnym kantorze.

@ScroogeMcDuck: widocznie bankowi opłaca się zaniżać kurs, bo więcej zarabiają niż gdyby każdemu oferowali taki sam, jest to na pewno poprzedzone jakimś analizami, że ludzie i tak wymieniają, ty jeden nie wymienisz, a pięciu innycj wymieni więc i tak będą do przodu xD
  • Odpowiedz
@ScroogeMcDuck: mordo pracowałem dotychczas w trzech bankach i powiem Ci, że te piękne eufemizmy typu "indywidualnie dopasowane warunki" są na każdym kroku i na tym zazwyczaj dyskusja kończy się tzw metodą zdartej płyty. "Nie możemy ujawnić wewnętrznych procedur, wszystko jest indywidualnie dopasowane" ale jak to nie powiemy i co nam Pan zrobisz? Nie ma czegoś takiego jak transparentność w przypadku banków. Z doświadczenia mogę Ci (i innym mirkom) polecić robić
  • Odpowiedz