Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 117
Szukam gier w które mógłbym pograć razem z moim #rozowypasek na PC. Najlepiej żeby działały z obsługą pada i miały niski entry level (grała do tej pory tylko w jakieś babskie gry online). Chciałbym przekonać ją ze tak też można fajnie spędzić razem czas.

Na początek może bardziej w stronę kooperacji niż pvp.
Może jakieś pctowy odpowiednik Little Big Planet albo Rayman? (Nie znam się czy jest dostępny na PC). Rozważę opcje zarówno płatne jak i darmowe, ale sercem zawsze #cebuladeals ( ͜͡ʖ ͡€)

Wyrzucajcie wszystko co wam przychodzi do głowy

#pcmasterrace #gry
  • 125
@Karlovsky: Overcooked jej się #!$%@?, nie ogarnia czasami, ale jest progres(nie jest to gejmerka, ale styczność miała KIEEEDYŚ z grami), w Wormsy jej się mylą klawisze skok/atak :D, co skrzętnie wykorzystuję, a najlepiej jej idzie właśnie w UFC, gdzie musi myśleć o obronie, ataku(owszem, gramy tylko tryb stójkowy), ale wiele razy mnie położyła :D Nauka #!$%@? mnie patelnią przez łeb nie poszła w las :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@HeroesIV: mi udało się wciągnąć różową we wspólne granie, warto zacząć od czegoś co nie jest skomplikowane mechanicznie, i przy okazji jest ładne. Gry w jakie graliśmy po kolei:

Never Alone
Tale of Two brothers
Trine 1
Gauntlet
Trine 2
Divinith Original Sin 1 (ponad 100h)
Divinity Original Sin 2 (w trakcie, 40h na razie)

Z niewypałów (nie podobały się różowej chociaż ja lubię) :
Portal 2
Broforce