Wpis z mikrobloga

#antynatalizm to widzę kolejny etap #!$%@? ochoczo zaadoptowany z Zachodu, który ma usprawiedliwić brak posiadania dzieci.
Prawda jest bolesna. Większość z was usprawiedliwia swoje położenie przez wybór, ale jesteście albo na tyle nieatrakcyjni, że nie pójdziecie z nikim do łóżka, albo na tyle narcystyczni i hedonistyczni, że nie umiecie się dla kogokolwiek poświęcić nie dostając nic w zamian.
Ludzkie wraki, które doskonale wiedzą, że umyka im podstawowa prawda o życiu. Jego kontynuacja i przekazywanie. Macierzyństwo, tacierzyństwo i wychowywanie przyszłych pokoleń. Nigdy nie zaznacie bezwarunkowej miłości, przywiązania do dziecka i tych wszystkich małych rzeczy, które tworzą zdrową rodzinę i prawdziwe szczęście.
Jesteście jak nerd, którego nikt nie zaprosił na imprezę i jedyne co potrafi to miałczeć, że "nigdy nie chciał pójść".
Mamę oszukasz, tatę oszukasz, ale życia nie oszukasz...
  • 67
@Ksjajomi: Ty za to szukasz sensu dla swojej walki dla pokoleń, dla dzieci które cię osrają, a po śmierci przyjadą raz w listopadzie zaświecić znicza.
"że nie umiecie się dla kogokolwiek poświęcić nie dostając nic w zamian."
Podaj mi jaki widzisz w tym cel i co jest złego w wygodnym życiu, jakby mało było samo w sobie ciężkie. Miłości zaznaję, od żony. Zaznam jej też od psa jeśli sobie kupię. Idź
@Ksjajomi: "że nie umiecie się dla kogokolwiek poświęcić nie dostając nic w zamian"
Jednostronna transakcja w rodzicielstwie to płynie od potomka (stratny) do rodzica (zyskujący). Płodząc, wytwarza się potrzeby tylko po to, aby je zaspokoić. To tak jakby kogoś otruć żeby móc mu podać antidotum, sklepać komuś ryj żeby móc udzielić mu pierwszej pomocy.
W ogóle jest na ten typ zachowania jakaś specjalna nazwa? Kompleks herosa?
"Nigdy nie zaznacie bezwarunkowej miłości,
@Ksjajomi: wyzywanie ludzi tylko dlatego, że mają inne poglądy. Nazywanie ,, podludźmi"
i od początku agresywny styl. Może to być skutek nadmiernego spożywania mięsa i słodyczy lub po prostu rozgoryczenie i złość z powodu swojej kiepskiej sytuacji życiowej.
Twoja wypowiedź kolego, a raczej twoja smutne osoba, jest dowodem na to, że antynatalizm to jest bardzo słuszny pogląd.
@Ksjajomi: Po co się nimi przejmować? Próbowałem to jakoś zrozumieć to zaraz były epitety ze jestem pewnie niewykształcony i pochodzę pewnie z patologii bo jak chcieć dzieci to tylko patola chociaż mam wyższe wykształcenie i zarobki dużo dużo powyżej średniej...
@Ksjajomi: w obecnych czasach posiadanie dziecka wydaje się być bardzo egoistycznym rozwiązaniem. Rozumiem, że kiedyś trzeba było płodzić dzieci, żeby miał kto robić dookoła obejścia i finalnie przejąć gospodarstwo po rodzicach, ale teraz? Jeszcze gdyby rodzicami byli wybitni ludzie i chcieli przekazać swoje geny dla dobra ludzkości, to rozumiem, ale co może przekazać dziecku seba i karyna. FAS i IQ mieszkańca Gabonu?
@Ksjajomi

Większość z was usprawiedliwia swoje położenie przez wybór, ale jesteście albo na tyle nieatrakcyjni, że nie pójdziecie z nikim do łóżka, albo na tyle narcystyczni i hedonistyczni, że nie umiecie się dla kogokolwiek poświęcić nie dostając nic w zamian.


Nie potrafię się poświęcić i #!$%@? ci do tego. Paszołwon mnie stąd!
@Ksjajomi: Jak czytam komentarze ludzi z dziećmi i bez to uważam, że problem #!$%@? jest po drugiej stronie :D I nie, nic mnie nie piecze, a jak zacznie to sobie pójdę prywatnie do specjalisty bo mnie stać, a ten komentarz piszę zrelaksowany, w ciszy, w swoim własnym domku. Pozdrawiam.
@Ksjajomi: A czy to coś złego że nie chce zajmować się gowniakiem przez 18 lat albo i więcej, i jest jeszcze prawdopodobieństwo że on się nigdy nie odpłaci (mówię np zawieźć do lekarza jak będę schorowany czy coś takiego)

Nie widzi mi się wstawanie w nocy, wole się wyspać i mieć spokój, potem wracanie z pracy do domu gdzie dziecko albo beczy albo drze jadaczkę z byle powodu.

Każdy ma swoje
@Ksjajomi: Co ty #!$%@? człowieku. Kim ty jesteś żeby ludzi nauczać jaka jest 'podstawowa prawda o życiu'? Są za to pewne obiektywne fakty, jak np. to że Ziemia jest dramatycznie przeludniona a ludzkość może nie przetrwać do końca tego wieku w wyniku zniszczeń jakich ten niekontrolowany rak zwany cywilizacją dokonuje każdego dnia. W dużej mierze jest tak przez takich kmiotków jak ty dla których celem życia jest wysranie jak największej ilości
@Ksjajomi:
Ta dyskusja nie ma sensu. To jest zwyczajnie kwestia preferencji. Kiedy zapytasz o źródło, inspiracje takiego oddania idei antynatalizmu to odeślą cię do dzieła Zapffego, które jest mało logicznym, a bardziej mistycznym opisem jego odczuć na temat ludzkości. Są ludzie pewni idei w które wierzą i będą ich bronić rozumem lub siła, i są edgy dzieciaki, które nawrzucają innym w internecie, a przyparte do muru zasłonią się książka. Gadasz do
@Ksjajomi prawda jest taka że antynatalizm porpsuja mirki które gołą babę widziały tylko w formacie na zdjęciu. To idioci którzy nie potrafią sobie nikogo znaleźć bo są po prostu #!$%@?
które doskonale wiedzą, że umyka im podstawowa prawda o życiu. Jego kontynuacja i przekazywanie.

@Ksjajomi: mhm, podstawowa prawda o życiu czyli przyjąć rolę zwierzęcia którym się jest - żreć i ruchać. Zwykłe tłumaczenie swojej impotencji intelektualnej uniemożliwiającej poznanie podstawowej prawdy o życiu, który to brak poznania doprowadza do racjonalizacji replikacji typowego cyklu ludziego śmiecia - urodź się, żyj jak gówno, żryj, zasraj kolejne ludzkie gówno i zdechnij. Mmm ależ to głębokie.
@Ksjajomi oj widzę, że kolega zaliczył małą wpadkę i teraz gdzieś go piecze w okolicy końca kości ogonowej.
Na szczęście patologia się mnoży na potęgę- chociaż oni znają prawdę o życiu. ()
@ramionko: a widzisz, a ja na przykład nie chce mieć dzieci bo wiem z czym się wiąże życie, nie chce ryzykować ich nieszczęścia, nie chce żeby wychowywały się w świecie stresu, depresji i pędzącej technologii. Nie chce żeby jak już przestaną być bombelkami musiały pracować, nie chcę dokładać swojej cegiełki do tego przeludnionego świata, mając w pamięci, że w ciągu tygodnia 200000 osób umiera z głodu. Nie chce zaśmiecać środowiska kolejnym
@ZbrodniarzWojenny społeczeństwo starych, zatomizowanych ćpunów zależnych od dobrej woli państwa i kierujących się tylko przyjemnosciami oraz kaprysami to mokry sen kazdej korporacji. Można zyc i umrzeć jak człowiek, a można jako taki latający w przestrzeni pojedynczy atom. Ślepa ścieżka ewolucji.
@Ksjajomi: hah, bo przyznaj sam ze zabolało. Stary posta napisałeś 7 godzin temu pół godziny dodałeś ostatnią odpowiedź, Twoje życie to jest tylko internet i wykop, zresztą sam wiesz najlepiej jak to z Tobą jest. Już Ci pisałem, że współczuję i to mocno z powodu Twojego smutnego życia.
Nie potrafisz pisać i to jest najsmutniejsze. W zawodówce nie uczą pisania?
,,Randomego" ? Randomowego jak już, angielskiego nie znasz no bo skąd
antynataliści głoszą głównie potrzebę zaopiekowania się i wychowania już istniejących, samotnych i niechcianych istot


@gansevudei: Ale nie wykopowi antynataliści. Tutaj zawsze wszystko jest w krzywym zwierciadle.