Wpis z mikrobloga

#antynatalizm to widzę kolejny etap #!$%@? ochoczo zaadoptowany z Zachodu, który ma usprawiedliwić brak posiadania dzieci.
Prawda jest bolesna. Większość z was usprawiedliwia swoje położenie przez wybór, ale jesteście albo na tyle nieatrakcyjni, że nie pójdziecie z nikim do łóżka, albo na tyle narcystyczni i hedonistyczni, że nie umiecie się dla kogokolwiek poświęcić nie dostając nic w zamian.
Ludzkie wraki, które doskonale wiedzą, że umyka im podstawowa prawda o życiu. Jego kontynuacja i przekazywanie. Macierzyństwo, tacierzyństwo i wychowywanie przyszłych pokoleń. Nigdy nie zaznacie bezwarunkowej miłości, przywiązania do dziecka i tych wszystkich małych rzeczy, które tworzą zdrową rodzinę i prawdziwe szczęście.
Jesteście jak nerd, którego nikt nie zaprosił na imprezę i jedyne co potrafi to miałczeć, że "nigdy nie chciał pójść".
Mamę oszukasz, tatę oszukasz, ale życia nie oszukasz...
  • 67
@fapowiczowski z twojego #!$%@? sie do nie wiadomo czego (chyba wiesz jak działają klawiatury w smartfonach bez autokorekty? - chociaz moze nie wiesz) i jakiegoś sledzenia kiedy odpisuje a kiedy nie wnioskuję, ze to raczej twoje zycie jest smętem osnutym zawiścią wobec innych. No i ten nick ktory mowi az za wiele... Az tyle zaznajesz automiłości, ze postanowiłeś zrobić z tego nazwę uzytkownika nalogowy onanisto?
@Ksjajomi: agresywny styl, wyzywanie, obrażanie, okazywanie nienawiści pokazuje, że twoje życie na 100 procent jest smutne, złe i nie potrafisz w żaden sposób zaakceptować swojej szarej rzeczywistości bo normalny człowiek nie zakłada posta na wykopie po to żeby obrażać innych a jak już coś musi napisać to robi to w miarę kulturalny sposób.
Ale ty jesteś zakompleksionym, nieszczęśliwym słabeuszem w życiu realnym, więc przynajmniej w internecie możesz sobie odreagować. Dobrze że
@fapowiczowski jedyny łeb tutaj to ty. To jak desperacko próbujesz sie dowartościować moim kosztem pokazuje jaka z ciebie pała - w życiu realnym i wirtualnym.
To co robisz to projekcja. Bardzo prymitywny mechanizm operacyjny prymitywnych ludzi, którzy myślą, że wszyscy choruja na to samo #!$%@? co oni. Otoz nie moj wirtualny kolego. Moje zycie przezywam na pelnej #!$%@? i mam gleboko #!$%@? na takich beta cuckholdów jak ty. Idz spać beciaku :)
@Ksjajomi: 14 godzin spędzonych na wykopie i ty myślisz, że ktoś Ci uwierzy w to że życie przeżywasz na pełnej #!$%@??

Siedzenie zamulonym na Internecie to jest dla ciebie przeżywanie życia na pełnej #!$%@??
Nawet twoja własna matka ma cię za nieudacznika i śmiecia, takie są fakty, gdyby było inaczej to nie musiałbyś się tutaj dowartościowywać.
@fapowiczowski ziomeczku przykro patrzeć ale jesteś chory psychicznie. Czy ty (w dobie smartfonów) uważasz, że siedzę przed kompem 14 godzin żeby pisać do takiej pokraki jak ty? Serio masz o sobie takie mniemanie? XD Widzę, że sobie wkrecileś jakąś misję "uprzykrzania" mi zycia za moje "próby dowartościowania sie", ale prawda jest taka - chory kolego - że to tobie nie pozwoliłem się dowartościować. Siegasz dna z każdym kolejnym wysrywem, ale to z
@Ksjajomi: 9 godzin temu byłeś na wykopie następnie po 5 godzinach ktoś odpowiedział na twój wpis i ty w ciągu kilkunastu minut odpisałes.
Twoje życie jest tak smutne...
Do tego internet wystarczy żeby Cię złamać psychicznie. Co właśnie zrobiłem.
Na twoje szczęście jestem wrażliwą jednostką i nie zamierzam dalej kopać leżącego.