Wpis z mikrobloga

Tfu na lato.
Okno w pokoju zamknięte, otwarte na korytarzu i z 15 komarów #!$%@? w pokoju w ciągu 2h. Gorąco, że o ja #!$%@?. Prysznic minimum 3x dziennie, bo jesteś zalany potem, przynajmniej 2 komplety ubrań dziennie.
Z dwojga złego wole zimę, co prawda pizga, ale nic cię nie gryzie, swędzi, a w domku ustawiasz sobie idealną temperaturę.
##!$%@?
  • 114
  • Odpowiedz
Prysznic minimum 3x dziennie, bo jesteś zalany potem, przynajmniej 2 komplety ubrań dziennie.


@Kieres: musisz to jeszcze troche podkręcić zeby brzmialo dramatycznie xD proponuje "prysznic co godzine i spalenie 4 zestawow ubran dziennie bo zgnily"
  • Odpowiedz
@Kieres: Montaż klimatyzacji w domu rzadko przekracza 5 tys. złotych, a w najtańszej opcji często można się zamknąć w 2-3 tys. zł, a masz spokój na długie lata. Warto zainwestować.
  • Odpowiedz
Po takiej Warnie czy Neapolu bez problemu można #!$%@?ć w suchej koszulce z plecakiem po mieście nawet jak słońce góruje


@absolutnie Oszalałeś? Parę lat temu byłem w północnych Włoszech i przez większość dnia po prostu nie da się przebywać na słońcu, grzeje w czachę tak, że po kilkunastu minutach robiło mi się słabo. W cieniu niewiele lepiej.

@NapBukaj Jak nie ma jak są, wczoraj wieczorem na Poświętnym nie mogłem się
  • Odpowiedz