Wpis z mikrobloga

Tfu na lato.
Okno w pokoju zamknięte, otwarte na korytarzu i z 15 komarów #!$%@? w pokoju w ciągu 2h. Gorąco, że o ja #!$%@?. Prysznic minimum 3x dziennie, bo jesteś zalany potem, przynajmniej 2 komplety ubrań dziennie.
Z dwojga złego wole zimę, co prawda pizga, ale nic cię nie gryzie, swędzi, a w domku ustawiasz sobie idealną temperaturę.
##!$%@?
  • 114
  • Odpowiedz
@absolutnie: Neapol w lipcu/sierpniu to koszmarny i ciężki do wytrzymania upał - wysoka temperatura i bardzo ostre słońce, chyba w innych Neapolach byliśmy ;)
  • Odpowiedz
@Kieres: @Mystoo: @Veyn: naprawdę świetna dyskusja, nic z niej nie wynika xD posty pisane po to by zgarnąć plusy od imbecyli i wywołać wyrzut dopaminy w tym malym mózgu... pieprzycie głupoty jak stare baby xD

No Halinko a jak padało to było mokro. Ja to wolę jak nie pada i jest sucho... Nie wiem jak to może być mokro.
Frazesy bez składu, jesteście parodiami samych siebie,
  • Odpowiedz
  • 2
@Kieres wietrz w nocy mowili! Pomijam juz komary i inne latające gowna ale jak nad ranem wleciala mi osa na sterydach to juz powiedziałem ze #!$%@? i okno zamykam... w nocy temp spadla z 28 do 27. Co z tego jak juz pokazuje 27.5
  • Odpowiedz
@Kieres: wlasnie ciekawe jak w tych cieplych krajach wyglada to z robakami. W Afryce na 100% jest tego pelno, ale ciekawe jak sie sprawa ma np w Australii czy Brazylii? Czy tam sie pogodzili ze po wyjsciu z domu gryzie ich 500 komarów?
  • Odpowiedz
@Kieres: Ludzie.... moskitiera na okno to koszt kilku złotych. Ja mam otwarte okno niemal cały rok (zamykam jak temperatura spadnie dopiero grubo poniżej -10, chociaż i wtedy raczej na przymknięciu) i nie mam problemy z komarami i innym syfem. Czasem coś wpadnie przez drzwi, ale to też rzadko, bo wszystkie okna z moskitierami, więc znów - tylko przez drzwi do domu.

Gorąco to już kwestia indywidualna, ale wpływ na temperaturę
  • Odpowiedz