Wpis z mikrobloga

Tfu na lato.
Okno w pokoju zamknięte, otwarte na korytarzu i z 15 komarów #!$%@? w pokoju w ciągu 2h. Gorąco, że o ja #!$%@?. Prysznic minimum 3x dziennie, bo jesteś zalany potem, przynajmniej 2 komplety ubrań dziennie.
Z dwojga złego wole zimę, co prawda pizga, ale nic cię nie gryzie, swędzi, a w domku ustawiasz sobie idealną temperaturę.
##!$%@?
  • 114
@veyn: ogolnie cieplo jest mega przetreklamowane. Nie wiem jak mozna zyc w takim egipcie czy australii, dla mnie optymalnie byloby jak w wielkiej brytanii, poludniowej skandynawii


Można, bo to inny klimat. Organizm się przywzyczja, to raz. Dwa, że wszędzie będą podobne temperatury nie oznacza, że będziesz tak samo odczuwał ciepło. Sama temperatura powietrza, to nie wszystko. Duża rolę gra tutaj wilgotność. Choć wiadomo, każdy ma inne preferencje. Jednemu będzie dobrze na
może być i 35°C; #!$%@?, ale niech nie będzie #!$%@? wilgotno. Po takiej Warnie czy Neapolu bez problemu można #!$%@?ć w suchej koszulce z plecakiem po mieście nawet jak słońce góruje.
A w Polsce #!$%@?? 26°C i trasa z biura na parking i jesteś mokry. Permanentne #!$%@? z wymęczenia i niewyspania w dusznościach. W trakcie treningu walczysz nie ze swoim rekordem i techniką, ale #!$%@? ze strugami słonego