Wpis z mikrobloga

Tfu na lato.
Okno w pokoju zamknięte, otwarte na korytarzu i z 15 komarów #!$%@? w pokoju w ciągu 2h. Gorąco, że o ja #!$%@?. Prysznic minimum 3x dziennie, bo jesteś zalany potem, przynajmniej 2 komplety ubrań dziennie.
Z dwojga złego wole zimę, co prawda pizga, ale nic cię nie gryzie, swędzi, a w domku ustawiasz sobie idealną temperaturę.
##!$%@?
  • 114
  • Odpowiedz
Okno w pokoju zamknięte, otwarte na korytarzu i z 15 komarów #!$%@? w pokoju w ciągu 2h.


@Kieres: Sprzedaj ajfona i kup moskitiery.
  • Odpowiedz
Też nie przepadam, za latem, no ale #!$%@?, type:

Z dwojga złego wole zimę, co prawda pizga, ale nic cię nie gryzie, swędzi, a w domku ustawiasz sobie idealną temperaturę.

@Kieres: od dziesiątek lat istnieje takie jakby #!$%@? przeciwieństwo grzejników i jest o wiele tańsze niż instalacja do ogrzewania, więc nie narzekaj że jedno masz a na drugim przycebuliłeś. Moskitiery też istnieją.
  • Odpowiedz
@Kieres: Nie popłaczcie się... Niedługo znowu będą mrozy, to zatęsknicie za słońcem. Możesz sobie teraz bełkotać" bleee wole zimee, nie ma komarów" XD ALe wiemy że jak nadejdzie jesień to będziesz znowu płakał, tylko w drugą stronę. Także ogarnij to dupsko i kup sobie wentylator (tak, jest coś takiego !!!)
  • Odpowiedz
@Kieres: moskitiery na okna. Taki protip. Można zamówić z metalową siatką na wymiar albo w wersji budżetowej w formie siatki z poliestru zakładanej na takie rzepy. Z rzepami jest dużo pieprzenia, porządne metalowe posłużą lata i nie trzeba przy nich majstrować.
  • Odpowiedz
  • 1
@Czarendzer: O, widzę, że dokładnie znasz moje stanowisko. Lubię zimę, a jesień to moja ulubiona pora roku.
Mam wentylator, a i tak uważam, że ta pogoda jest #!$%@?. Nie płacz mi więcej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Czarendzer: Są ludzie którzy wolą zimę i wolą nawet spędzić pół dnia przy -10°C niż choćby minutę przy 30°C. Na przykład ja XD
  • Odpowiedz
ogolnie cieplo jest mega przetreklamowane. Nie wiem jak mozna zyc w takim egipcie czy australii, dla mnie optymalnie byloby jak w wielkiej brytanii, poludniowej skandynawii


@Veyn:
1. Egipt ma mniejszą wilgotność powietrza przez co upał tak nie doskwiera
2. W UK masz w #!$%@? deszczu i ponurej wilgotnej pogody.
3. W Skandynawii też taka #!$%@? przez
  • Odpowiedz
@ascalon: co ty tam szczekasz, smutny frustracie życiowy? xD ten wpis był pisany na nocnej, więc na pewno nie był pisany pod plusy, inwalido. nie rozumiem o co się #!$%@?, musisz mieć smutne życie albo jakieś problemy psychiczne
  • Odpowiedz
@ravau:

tak sobie napisałem, sam mógłbym/musiał schudnąć z ~5kg, ale nie mam czasu teraz na to :)

Przyznaję że też powinienem zrzucić ze 3-4 kilo, co nie zmienia faktu że w czasie kiedy wyglądałem jak więzień death camp ten antyludzki upał działał i #!$%@?ł identycznie :)
  • Odpowiedz
@Veyn: zapraszam do Irlandii, wlasnie tu mieszkam jest 11 stopni i chmury, #!$%@? moze czlowieka strzelic. Jak pomysle ze w PL jest taki gorac i slonce to tak mnie dupsko piecze ze usiedziec nie moge. ()
  • Odpowiedz