Wpis z mikrobloga

Tfu na lato.
Okno w pokoju zamknięte, otwarte na korytarzu i z 15 komarów #!$%@? w pokoju w ciągu 2h. Gorąco, że o ja #!$%@?. Prysznic minimum 3x dziennie, bo jesteś zalany potem, przynajmniej 2 komplety ubrań dziennie.
Z dwojga złego wole zimę, co prawda pizga, ale nic cię nie gryzie, swędzi, a w domku ustawiasz sobie idealną temperaturę.
##!$%@?
  • 114
@Kieres: W Polsce pogoda jest fajna tylko w kwietniu i październiku. Przez resztę miesięcy można tylko #!$%@?ć, bo ciągle są jakieś skrajne anomalie które wyprowadzają człowieka z równowagi.
@ascalon: no nie wiem jakie tam sobie sezony urządzasz razem z rodzinką, ale mnie one nie dotyczą. ( ͡° ͜ʖ ͡°) miłej kąpieli w takim razie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#!$%@? schizofrenik, htfu
@Kieres: dla mnie jest spoko, jakoś się specjalnie nie pocę chyba że jestem na treningu, za to potrafię mieć zimne ręce przy 20 *C. Dopóki nie muszę całego dnia spędzić w pełnym słońcu, to może być.
Wszyscy tu piszą żeby zakładać moskitiery i problem z głowy - mam moskitiery we wszystkich oknach, a cholernych meszek czy innego gówna mam od #!$%@?, z 15 minut temu zabiłam też jakiegoś małego #!$%@?łego żuka, który łaził mi po twarzy. Idź pan w uj z moskitierami, gówno dają, bo te małe skurczesyny też gryzą i to też swędzi, a jeszcze wlatują do oczu albo do picia czy jedzenia ( ͡° ʖ