Wpis z mikrobloga

Witajcie mireczki i mirabelki!

22 lata, 175 cm/75 kg
obecnie planowałem masę aż do jakiś 16% bf i trening pod siłę greyskullem (6 tyg temu koniec redukcji 71,5 kg na 10,5% bf)
Obecnie 75 kg przy 13-14% bf - zdjęcia wstawię w komentarzu ale słaby aparat w telefonie)

Napotkałem problem:
Mam źle działającą gospodarkę hormonalną, walczyłem z zapaleniem prostaty, zanim się podleczyłem minęło sporo czasu i ponoć to zrujnowało moje hormony. Bardzo niski testosteron 200 (norma 280-800), endokrynolog zaproponował testosteron w formie Omandrenu. Rozmawialiśmy również o siłownii. Co tydzień 250mg później 500mg co tydzień - przez 6 miesięcy prawdopodnobnie. Obecnie minicuta chce zrobić 4-5 tyg żeby zejść do lepszego % tkanki tłuszczowej przed Omnadrenem.
Jadłem teraz 3100-3200 kcal.
Obciąłem do 2350 kcal, i powiedzcie czy dobrze myślę: bazowo dieta będzię się trzymała 2350 kcal, co tydzień dodam 12-15 min cardio. Będzie dobrze?

Testosteron ma być solo z racji młodego wieku i lekarz mówi że szkoda niszczyć bebechy.
W sumie nigdy nie brałem testo ani nic z tych rzeczy, chciałbym jak najwięcej wyciągnąć z kuracji dlatego pytanie: ktoś stosował? Jak działa organizm podczas brania? Jakie makro ustawić i ile kcal? Regeneracja też lepsza więc jaki trening aby zbudować się i zyskać siłowo? Jakieś rady, wskazówki?

Wołam @Estetykatopodstawa @Kasahara @IntruderXXL

#mikrokoksy #mirkokoksy #medycyna #sterydy #silownia #dieta #zdrowie
  • 22
@Dodgerr: przecież jak lekarz Ci chce prowadzić HTZ to dlaczego pytanie tutaj o to? Niech dobierze AI do tego. Nie zaproponował wcześniej HCG+Clomidu? No nie ważne, jak lekarz, to słuchaj lekarza.

Jak się człowiek po tym czuje - nie wiem z autopsji, ale zapewne lepiej jeśli wszystkie inny hormony są uregulowane - również estrogen, progesteron, prolaktyna.

Treningowo robisz to co robiłeś, 4 dniowy greyskulll, 5/3/1 wiecej akcesorii dodać i tyle. Z
Obecnie minicuta chce zrobić 4-5 tyg żeby zejść do lepszego % tkanki tłuszczowej przed Omnadrenem.


@Dodgerr: Ja bym od razu #!$%@? testa, zeby przypadkiem nie narazic sie na utrate tkanki miesniowej, a nawet jesli bedziesz brac na redukcji to przeciez to CI tylko pomoze bo i pewnie dorzucisz cos miecha przy odpowiedniej diecie(w sensie zebys nie #!$%@? zbyt duzego deficytu).

Nie za bardzo rozumiem tylko dlaczego lekarz zaproponowal omnadren i to
Nie za bardzo rozumiem tylko dlaczego lekarz zaproponowal omnadren i to raz na tydzien strzal( bo tak to rozumiem), przeciez tam jest propionat, krótki estr.


Weź mu powiedz, że wolałbyś prolognatum.

@Estetykatopodstawa: omnadren to nie prop tylko mix. Jego czas półtrwania jest dłuższy niż prolongatum.
@Kasahara: Ogólnie wygląda tak że przed tym wszystkim dostałem pregnyl + clostilbegyt na 8 tyg i po tym wyniki o których mowa wyżej LSH i FSH też poniżej normy. (clo 3 razy w tyg, jeden strzał pregnyl 5000 j.m)
Dostałem jeszcze teraz na 4 tyg (2 strzały pregnyl w tyg)
Samopoczucie mocno średnie, słabe libido, humorki itp
Kiedyś natknąłem się na jakimś forum na temat michy na sokach i wypowiadali się
wypowiadali się ludzie że wtedy organizm jak maszyna i wiecej żreć.


@Dodgerr: Masz jesc wtedy jak czlowiek, czyli duzo bialka, duzo wegli, tluszcz mozesz nawet #!$%@? bo tym sie zywia tylko swinie. Nie wiem co ty za bajki nam tu piszesz, ale 500mg omki z apteki od lekarza to nierealne, przy samym testo solo bedziesz mial caly czas samopoczucie dobre, jezeli bedziesz pilnowal estrogenu
@Szimu: no serio tak mi lekarz przepisał XD
poszedłem w międzyczasie do drugiego który był zdziwiony bo on powiedział ze dałby jedną ampułkę i to nie co tydzień. Po kiego grzyba miałbym ściemniać? Nigdy temat SAA nie interesował mnie bo mam dystans i nie żyję siłownią
@151346136 Na razie dostałem 4 recepty z różnymi datami, wizyta pod koniec września/początek października

Razem 8 opakowań po 5 ampułek, tylko teraz zastanawiam się że żadnego AI nie mam przepisanego
@Dodgerr: zapytaj też dlaczego tak grubo na pierwszym cyklu ;)

standardowe TRT to 100mg na tydzień, no max 150
Przyjmuje się, że na pierwszy cykl się wali 300mg na tydzień.
500mg to gruba bomba