Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
O co chodzi z tymi tatuazami w Polsce u kobiet i nie tylko, to jakas spozniona moda z zachodu? Teraz w lato sie porozbieraly i 90% mlodych dziewczyn ma jakis rakowy tatuaz. A jak idzie jakas bez tatuazu to mozna sie domyslic ze nie ma 18 lat jeszcze i rodzice nie pozwolili ale wiadomo dzien po osiemnastce sobie go zrobi zeby zamanifestowac swoja wyjatkowosc.
#p0lka #rakcontent

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 93
@AnonimoweMirkoWyznania: Wy już nie macie się do czego #!$%@?ć? XD W normalnym kraju gdzie nie ma takich aemb umysłowych jak Wy ludzie maja #!$%@? czy ktoś ma wydziarane całe plecy czy ręke. Fakt, że sporo tatuaży jest niesmacznych ( np tatuowanie twarzy, dłoni, stóp). Drugim aspektem jest to, że sporo ludzi robi to typowo dla bycia "cool", ale nie wolno wrzucać wszystkich do jednego wora.
PS zapraszam do lektury https://en.wikipedia.org/wiki/Irezumi
ESTETYCZNIE, ZNACZENIOWO CZY SPOLECZNIE (np więzienne)!. Inaczej to bazgroły. Pozdrawiam cieplutko, i polecam troszkę zorientowania w świecie, mniej paradokumentów w tvn, internetu więcej książek i rozmów z mądrymi ludźmi.


@WysokiKomisarz: Ej, ale wiesz, że w 90% wypadków nikt nie będzie Ci opowiadał o znaczeniu swoich tatuaży. Nie wyobrażam sobie opowiadać komukolwiek o obrazku "No wiesz, to jest taki obrazek co mi przypomina tą i tą osobę, bo nie żyją i z
@Nidor: No ja wiem ale jednak musicie wejść i powywyzszac się jak bardzo was to nieobchodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) idąc tym tokiem myślenia normalni ludzie zlewają takie tematy i pozwalają takim zacofanym piwniczakom jak ja taplać się w swoich przekonaniach, ale trzeba przyjść i dodać - „tak przy okazji moje przekonania są lepsze i bardziej tolerancyjne”
@AnonimoweMirkoWyznania: tatuaże mi się podobają i bym sobie zrobił gdyby nie jedno ale - jak komuś może się podobać jakiś wzrór przez całe życie? To tak jakby w jednych ubraniach byś musiał do końca życia chodzić. Przecież jakiś wzrór nudzi się po paru miesiącach a co dopiero po latach. Kiedyś modne były tribale a dziś się każdy z tego śmieje a ludzie muszą tak chodzić. Teraz modne są jelenie czy inne
@MiedzyInnymi wiesz..... w liceum ja i wszyscy koledzy mieliśmy długie baki, bo taka była moda.
Jak aktorzy z serialu Beverly Hills.
Moda się zmieniła i zgoliłem te pekaesy.
Co jakbym sobie wtedy zrobił tatuaż- jakiś chiński znaczek, który wtedy był na topie?

Też się wtedy podobałem sobie z tymi pekaesami.
tatuaże mi się podobają i bym sobie zrobił gdyby nie jedno ale - jak komuś może się podobać jakiś wzrór przez całe życie? To tak jakby w jednych ubraniach byś musiał do końca życia chodzić. Przecież jakiś wzrór nudzi się po paru miesiącach a co dopiero po latach. Kiedyś modne były tribale a dziś się każdy z tego śmieje a ludzie muszą tak chodzić. Teraz modne są jelenie czy inne geometryczne figury.
Teraz modne są jelenie czy inne geometryczne figury.


@ethics: No i nie wspominam, że świat tatuażu nie ogranicza się do tego, może dla ludzi którzy robią pierwszy tatuaż i nie zainteresuja się tematem tylko wyskoczy im guwno z pinteresta po wpisaniu w google. Na start polecam profil na insta "polandtattoo" gdzie masz prezentowane wolne wzory wielu artystów z Polski. Wbijasz sobie na profil podobającej Ci się kreski i tak sobie szukasz
@AnonimoweMirkoWyznania: najgorsze jest to że większość ludzi idzie robi sobie te tatuaże gdzieś w zakładzie "U Sebka" za 20 złotych, nie dość że jakość wykonania lipna to nie wiedzą jak o nie dbać i po roku wyblakłe wyglada jakby pieprzyk się komuś rozlał na łapie xD Albo jakieś poparzenia 2 stopnia