Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
O co chodzi z tymi tatuazami w Polsce u kobiet i nie tylko, to jakas spozniona moda z zachodu? Teraz w lato sie porozbieraly i 90% mlodych dziewczyn ma jakis rakowy tatuaz. A jak idzie jakas bez tatuazu to mozna sie domyslic ze nie ma 18 lat jeszcze i rodzice nie pozwolili ale wiadomo dzien po osiemnastce sobie go zrobi zeby zamanifestowac swoja wyjatkowosc.
#p0lka #rakcontent

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 93
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: polskie witaminki chcą być unikatowe, bo "jestem inna niż wszystkie", więc pierdyknęły sobie kilka tatauży. Problem w tym, że większość karynek podłapała temat i teraz co druga polka jest wytatuowana xD

Mi się podoba jeden konkretny, dobrze przemyślany tatuaż. Obrzydza mnie, gdy widzę wytatuowane połowę lub 3/4 ciała. Np ten cały Majewski i Deyn przez nadmiar tatuaży wygląda karykaturalnie
  • Odpowiedz
@inzynier_robert: "zmieniła się mentalność. Wcześniej w Polsce tatuaże kojarzyły się z pierdlem." Teraz kojarzą się głównie z #!$%@? mózgowym. Tatuaż może być ładny, ale większość to bazgroły lub kilka bez składu i ładu. Kiedyś pełniły funkcję, teraz to pusty rysunek objaw próżności, złego gustu, problemów psychicznych, lewactwa, homoseksualizmu lub patologii. Czasem wszystko na raz. Jest kilka sytuacji kiedy tatuaż jest uzasadniony, ale szczerze, 1 na 100.
  • Odpowiedz
@WysokiKomisarz: Tatuaże to jednak sztuka i trzeba umieć dobrać taki znak do stylu i ciała itp a nie robić cos co jest modne przez jakiś czas, niektórzy maja cały rękaw i wyglada to spoko/pasuje do charakteru danej osoby a innym razem laski robią sobie żeby udawać insta gwiazdy i wyglada to fajnie tylko na wakacje
  • Odpowiedz
Skąd w wykopkach taka niechęć do tatuażu? XD Oczywiście popieram ostracyzm tatuażowych wysrywów, ale przecież to fajny sposób na wyrażenie siebie i pewien rodzaj sztuki. A Ty @wysokikomisarz #!$%@? jak wuja przy niedzielnym stole. Taki wuja co nic nie zrobił w życiu i #!$%@? na jakiejś produkcji za 2,5 na rękę a najdalej na świecie to był w Nadarzynie
  • Odpowiedz