Wpis z mikrobloga

@Wasky: ja #!$%@? xD Przecież nie podałem żadnego dokładnego procentu po którym każdy powinien zginąć, a mówię że MOŻE się przytrafić coś, na co wspinacz i jego wytrenowanie nie ma żadnego wpływu. Wielu osób zginęło podczas wspinaczek, no ale skoro alain robert nadal żyje, to nic nikomu nie może się przydarzyć XD
@astri: imo filmik mógł być lepiej zmontowany :D Mam trochę beke ze jego śląskiego akcentu, gwary bo rzadko ją słysze xD
No ale i tak kozak, dobrze że nie spadł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Wasky #!$%@? mać, wystarczy że się poślizgnie, straci nagle siły i spada. Co w przypadku gdyby spadł na kogoś i go zabił? No #!$%@? litości. Jasne fajnie, że ma takie hobby, ale jak chce się zabić to niech pierwsze to zgłosi żeby przypadkiem przez jego głupotę nie pociągnął innych do kalectwa
@Ka4az: wystarczy, że zasłabniesz za kierownicą i nagle jesteś na drzewie. A co w przypadku jak zjedziesz na przeciwny pas i w kogoś wjedziesz? No #!$%@? litości. Jasne fajnie, że masz takie hobby, ale jak chcesz się zabić to pierwsze to zgłoś żeby przypadkiem przez twoją głupotę nie pociągnął innych do kalectwa.
@Piottix: jeśli by spadł to na dach kasyna, a nie na gapiów najczęściej wchodzi w odludnych miejsach, a to była taka wisienka na torcie z jego wspinaczek. To, że służby przyjechały to inna sprawa - taka ich rola, ja nie widzę różnicy w przyjechaniu tutaj,a jazdy straży do jakiegoś janusza ciąć mu drzewa, usuwać szerszenie czy ściągać kota i tamtego nikt nigdzie nie ciąga
ja nie widzę różnicy w przyjechaniu tutaj,a jazdy straży do jakiegoś janusza


@jakostobedzie: a ja nie widzę różnicy między przyjechaniem tutaj a przyjechaniem kilku wozów i karetek pod akademiki bo jakiś #!$%@? student robił sobie żart. obie sytuacje są karygodne, do tego ten typ na budynku może spaść na ludzi, nawet jeśli nie na ludzi to ten dżem który po nim zostanie będzie musiał ktoś zdrapywać z kostki brukowej