Wpis z mikrobloga

#tinder #p0lka #przegryw #tfwnogf #badoo

To jest rozmowa jakiejś różowej na tinder, na koncie chada, o co jej chodzi?

#!$%@?... tą p0lke na moim prawdziwym koncie i nie odpisała na normalną gadkę, po prostu "zapomniała", patrzcie #!$%@? jak wygląda prawdziwy świat, laski same ciągną temat w wiadomym kierunku, a wszyscy <8/10 muszą pajacować i grać przed "cnotką niewydymką" która udaje szarą myszkę.

#!$%@? w tym kraju nie da się NIE być mizoginem, no powiedźcie mi drogie różowe paski jak was traktować normalnie z godnością?
Będziecie sobie skakały na bolcach chadów, a potem szukać naiwniaka który uwierzy w wasze 4 partnerów seksualnych xD

Facet jak chce poruchać czy wejść w związek to w dupie ma to, czy laska będzie 10/10 czy taka 6-7/10, wystarczy że mu się spodoba, oczywiście że ta ładniejsza będzie w lepszej pozycji wtedy, ale facet zawsze będzie kroczył w kierunku seksu czy związku.

Załosne jesteście XD

Najlepsze, że w niedługim czasie może udać mi się nabrać moją koleżankę, która "ma" zasady, a już po paru wiadomościach chce wbić na serial do pana Chada.

Zaraz dla porównania wrzucę własną rozmowę z prawdziwego konta z tą samą p0lką.
d.....h - #tinder #p0lka #przegryw #tfwnogf #badoo 

To jest rozmowa jakiejś różowe...

źródło: comment_FopoOQqEEjMQHoVi2LaBcRe1dFS2UFKb.jpg

Pobierz
  • 94
  • Odpowiedz
@dleifteh: to teraz możesz usunąc parę chadem i zobaczyć czy będzie odpisywała na realne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
nie możesz być tak brzydki, skoro łapiesz pary i zbierasz przypały z tego co pamiętam co pisałeś xD
  • Odpowiedz
@PeterFile: ani mi, anie Chadowei nie przyznała się że podobają jej się wysocy, pewnie to było ukryte w "męska sylwetka"

ale to jest dziwne, bo ona ma 26 lat a zachowuje się jak niedopieszczona 18 latka, która nigdy nie miałą bolca xD
  • Odpowiedz