Wpis z mikrobloga

#tinder #p0lka #przegryw #tfwnogf #badoo

To jest rozmowa jakiejś różowej na tinder, na koncie chada, o co jej chodzi?

#!$%@?... tą p0lke na moim prawdziwym koncie i nie odpisała na normalną gadkę, po prostu "zapomniała", patrzcie #!$%@? jak wygląda prawdziwy świat, laski same ciągną temat w wiadomym kierunku, a wszyscy <8/10 muszą pajacować i grać przed "cnotką niewydymką" która udaje szarą myszkę.

#!$%@? w tym kraju nie da się NIE być mizoginem, no powiedźcie mi drogie różowe paski jak was traktować normalnie z godnością?
Będziecie sobie skakały na bolcach chadów, a potem szukać naiwniaka który uwierzy w wasze 4 partnerów seksualnych xD

Facet jak chce poruchać czy wejść w związek to w dupie ma to, czy laska będzie 10/10 czy taka 6-7/10, wystarczy że mu się spodoba, oczywiście że ta ładniejsza będzie w lepszej pozycji wtedy, ale facet zawsze będzie kroczył w kierunku seksu czy związku.

Załosne jesteście XD

Najlepsze, że w niedługim czasie może udać mi się nabrać moją koleżankę, która "ma" zasady, a już po paru wiadomościach chce wbić na serial do pana Chada.

Zaraz dla porównania wrzucę własną rozmowę z prawdziwego konta z tą samą p0lką.
d.....h - #tinder #p0lka #przegryw #tfwnogf #badoo 

To jest rozmowa jakiejś różowe...

źródło: comment_FopoOQqEEjMQHoVi2LaBcRe1dFS2UFKb.jpg

Pobierz
  • 94
  • Odpowiedz
@dleifteh: Zaciekawiony twoim eksperymentem zrobiłem to samo i doszedłem do tego samego wniosku. Normalnie albo dziewczyny nie odpisywały albo po 2 wiadomościach przestawały. Na koncie chada oczywiście problem magicznie znika. Więc #!$%@? jest to, że nie potrafisz rozmawiać z dziewczynami albo jesteś nudny, tu chodzi w głównej mierze o mordę.
  • Odpowiedz
@Dwalin: czasem odpisują, czasem nie, ale najlepsze jest to, że na zwykłym koncie oczekują pajacowania, zabawy, na w gadce z Chadem nagle role się odwracają i stają się spermiarzami XD

Później jest taka chora sytuacja, że Chady "2/10" którzy #!$%@?ą jak to łatwo zaruchać w XXI wieku, a z drugiej strony kobiety które z albo pierodolą, ze seks jest normalny i to całkowicie normalne, ze kobiety ruchają się z kim
  • Odpowiedz
@dleifteh: W sumie to nie taka zła taktyka, zmiękczasz ją Chadem, nęcisz, robisz smaka, a potem dajesz spektakularnego kosza co może jej zaniży samoocenę. Następnie wchodzisz ty i starasz się coś ugrać na jej podszarpanym ego. #!$%@? robić za nagrodę pocieszenia ale jak chcesz tylko włożyć penis into wagina to może się udać, szczególnie jak celujesz w takie samoświadome 6/10.
Dzięki Bogu nigdy nie byłem na tyle zdesperowany w moim
  • Odpowiedz
@Dwalin: heh, zaprosiła mnei do siebie na "serial" XD

teraz zapytałem czy nie przeszkadza że szukam czegoś niezobowiązującego to odpisała że nie wie czego szuka też xd xDDDDD

@AstralWanderer: czy ja wiem czy mi odpisze? jak ja odpisze jej na opdowiedz na którą nie zareagowała to pomyśli że jestem spierodlone + że ona ma mnie w garści
  • Odpowiedz