Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@prawa_reka_sorosa XD a od kiedy pełniąc służbę dla narodu polskiego nie wolno mieć własnych osobistych poglądów? Ciekawy jestem czy gdyby obraził np. katolików to tak samo byście szczekali XD
@NieBojeSieMinusow: to niech z pracy wylecą ci wszyscy co chodzą w marszach lgbt. Mi to nie pasuje, nie chcę jak ktoś na siłę wmawia mi że zboczenie jest normalne i to promuje, do tego lgbt mogą jechać po wszystkich a na nich nie wolno powiedzieć słowa bo przecież oni są biedni i nie mają żadnych praw, a jednak mają takie same prawa jak reszta społeczeństwa. Niech sobie robią co chcą ale
Ja się wypowiadam jako adwokat diabła, żebyście mogli się pomlaskać po odbytach, co też wspaniale się wyżej odbyło. Polecam się, bardzo proszę, nie musicie dziękować. Zasadniczo zgadzam się, że odwołanie do pracy "ja ich jeszcze z pożaru mam wyciągać" jest nędzne, ale mieści się w dopuszczalnej granicy. Nie napisał, że ich nie będzie wyciągał. Opinie i tęsknoty dotyczące Hitlera też każdy se może mieć, dopóki nie wychodzi to poza granice opinii/tęsknoty i
@hlavni_nadrazi: To teraz zróbmy małą zamianę w jego słowach. Co byś powiedział gdyby ktoś napisał tak:

Jak tak czytam wypowiedzi polaków to zaczynam tęsknić za czasami Hitlera... Kur... jacy imigranci co wy pierdzielicie... zapraszam do mnie w okolice zobaczycie jak pięknie są tutaj traktowani polaczki i uwierzyć że ja ich jeszcze z pożaru mam wyciągać....


Zwolnić takiego Niemca z pracy czy to tylko jego prywatne poglądy i nic się nie stało?
@prawa_reka_sorosa: serio? tekturowa wagina szydząca z katoli to zdarzenie na oficjalnym marszu, który miał organizatorów i został zgłoszony jako zgromadzenie publiczne. Moja obrona "szkalowania gejów" dotyczy prywatnej wypowiedzi / komentarza w internetach. To są 2 całkowicie różne konteksty. Powtarzam: manipulację macie we krwi :)
@prawa_reka_sorosa:
Bronienie osoby, która "tęskni za Hitlerem", grozi, że jak ktoś przyjedzie w jakieś miejsce, to się z nim rozprawią i pisze, że nie ma ochoty ratować innych ludzi, a mimo to chwali się "służbą" - jak najbardziej ok, precz z poprawnością polityczną
Stwierdzenie faktu, że na PiS głosuje głupsza część społeczeństwa- jak tak można? Nigdy nie wygracie wyborów wy agresywne lewaki.
@saakaszi: wiesz, że odpisując na wpis blokujesz możliwość edycji xD? Ale miło z twojej strony, że powiedziałeś co ma dodać do wpisu, którego dzięki temu nad tobą nie może edytować :D
@SzukamNlcku:
-koleś, który tęskni za jednym z największych zbrodniarzy w historii ludzkości, pisze, że jak ktoś przyjdzie na jego teren, to mu #!$%@?ą i niechętnie (lub wcale) wykonuje swoje obowiązki
-ludzie, którzy walczą o swoje prawa zbierając się w tłum i wychodząc na marsz
Genialna analogia, godna ameby

lgbt mogą jechać po wszystkich a na nich nie wolno powiedzieć słowa

Coś ci się chyba pomyliło. Niemal wszystkie najpopularniejsze internetowe strony z
@gansevudei: nie można wyciągnąć wobec niego żadnych konsekwencji o ile rzeczywiście nie dopełni swoich obowiązków służbowych i rzeczywiście jawnie odmówi uratowania kogoś z pożaru i nie zrobi tego. Póki co to jest jego prywatna opinia, jego zdanie, które może mieć i mogą mu skoczyć co najwyżej.
@gansevudei: Pamiętam jak tutaj na Wypoku jakiś ratownik mi groził i napisał coś w deseń, że jeśli będę miał pecha że mnie kiedyś miałby ratować bo by mi zaaplikował pavulon. Nie do końca pamiętam jak to sformułował, ale kontekst jest taki, że gość napisał o tym jak z powodu zakazu handlu nie ma jak kupić coś sobie do jedzenia w niedzielę na dyżurze, a ja mu napisałem, że przecież stacje benzynowe