Wpis z mikrobloga

  • 1336
Kisne z tego jak ludzie ból dupią o Roksane Węgiel, dziewczyna coś tam sobie śpiewa, młodzieży się to podoba, dzieciom też. A pod każdym artykułem czy postem fb, w komentarzach się takie wiadro gowna i wyzwisk wylewa z tych polskich januszowych łbów że mnie głowa boli jak o tym myślę XD jak zawistnym zazdrosnym i nieudolnym człowiekiem trzeba być
Nikomu nie szkodzi ta dziewczyna


#roksanawegiel #heheszki #muzyka #polska
Ancymoon1 - Kisne z tego jak ludzie ból dupią o Roksane Węgiel, dziewczyna coś tam so...

źródło: comment_KT9DwciuotqOMX26H8Zm8Ex3yHhZ3Ses.jpg

Pobierz
  • 124
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ancymoon1 pod tym znaleziskiem o tym że policja zatrzymała samochód z nią ktoś wrzucił, stawiam że w mniemaniu tej osoby, przesmiewcze zdjęcie dzieciaków na koncercie Roksany. No k---a a kto ma być na koncercie 14-latki xD wykopki to żyją w jakimś odrealnionym świecie, nasrac na kogoś i liczyć na plusy. Gorzej jakby wpuścić małpy na ulicę.
  • Odpowiedz
@czlowiekzcegla: stary mam 15 lat młodszą siostrę w tym wieku. Oni teraz słuchają czarnych rapsow albo gwiazdy pop. Na przykład moja siostra bardzo ubolewala nad śmiercią XXXTentacion (przez jakieś dwa dni xddd). Pod względem tekstów już gorzej i niżej się nie da(chociaż te dzieciaki i tak mało z tego rozumieją), aż przejrzałem kilka tekstów piosenek tej Roksany i w sumie nie widzę tam nic szczególnie strasznego czy demoralizującego, ot zazwyczaj
  • Odpowiedz
@Ancymoon1: pierdzielisz głupoty. "jakoś sobie śpiewających" to są setki. Zobacz każdą edycję "chłam talent" czy czegokolwiek. Śpiew jest najczęstszym "wyczynem". Ludzie na nią bóldupią bo jest przeciętna i wykreowana przez wytwórnie, bo co klika lat dzieciakom trzeba sprzedać nową "gwiazdę". Tu też wielki kunszt wytwórni, bo najlepsza gwiazda jest właśnie taka przeciętna, aby każda dziewczyna w podobnym wieku czuła, że sama mogłaby być taką gwiazdą. Sprzedają im nadzieję, a to
  • Odpowiedz
@Ancymoon1: Nic do niej nie mam, super że osiągnęła tyle w tak młodym wieku ale ta jej piosenka w której naprzemian śpiewa po angielsku i po polsku mnie jakoś tak irytuje.

Tak wiem, ona ma w dupie że takiego nikogo jak ja coś takiego irytuje, ale to tylko moja opinia XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Ancymoon1: taki nasz naród niestety, hejt, zazdrość, chciwość, raczej lepiej nigdy nie będzie, najlepiej się zaszyć gdzieś daleko od ludzi i sobie żyć a kontakt z dzbanami ograniczać do minimum :)
  • Odpowiedz
  • 1
@Ancymoon1 gdzieś dzisiaj był artykuł że jechała na b-----h na koncert żeby się nie spóźnić. W komentarzach wiadomo, że w dupie się poprzewracalo, sodowa uderzyła i w ogóle. Tak jakby 14 letnie dziecko miało wpływ na to co robi kierowca xD
  • Odpowiedz
@adi-gitler: No właśnie problem polega na tym, że niby ładna d--a z twarzy, jak to mawia klasyk, ale jak człowiek pomyśli, że to nadal jeszcze dziecko, to zalewa cię fala dziwnych odczuć – trochę wstydu, trochę poczucia bycia starym, może odrobinka zażenowania.
  • Odpowiedz
@Ancymoon1: Osobiści szanuję tę małolatę, ale jedną rzeczą mnie w------a ... poparła ACTA 2 i jakoś mnie to zdenerwowało, bo to pewnie została zmanipulowana przez "producenta" czy kogoś ze swego otoczenia. Co nie zmienia faktu, że jej kariera zapowiada się fajnie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Ancymoon1: tu też dyskusja, a to jest dzieciak, może cwany, z talentem, ale wciąż dzieciak, trzeba mieć zajebiście silną psychikę, żeby znieść te wylewane pomyje w tym wieku i żeby się nie p----------o później
  • Odpowiedz