Wpis z mikrobloga

Kisne z tego jak ludzie ból dupią o Roksane Węgiel, dziewczyna coś tam sobie śpiewa, młodzieży się to podoba, dzieciom też. A pod każdym artykułem czy postem fb, w komentarzach się takie wiadro gowna i wyzwisk wylewa z tych polskich januszowych łbów że mnie głowa boli jak o tym myślę XD jak zawistnym zazdrosnym i nieudolnym człowiekiem trzeba być
Nikomu nie szkodzi ta dziewczyna


#roksanawegiel #heheszki #muzyka #polska
Ancymoon1 - Kisne z tego jak ludzie ból dupią o Roksane Węgiel, dziewczyna coś tam so...

źródło: comment_KT9DwciuotqOMX26H8Zm8Ex3yHhZ3Ses.jpg

Pobierz
  • 124
Z tego co wiem, to napisała, że policjanci wykazali się "totalnym brakiem wyrozumiałości". Jest to trochę nie na miejscu


@panczekolady: tak, "totalnym brakiem wyrozumiałości" i brawa dla tych policjantów, takie zachowania na drodze powinny się spotykać dokładnie z totalnym brakiem wyrozumiałości. nie jesteśmy Rosją, gdzie ludzie nie chcą przepuszczać karetek na sygnale, bo różni uprzywilejowani watażkowie jeżdżą sobie codziennie na sygnałach.

absurdalne tłumaczenia próbowali sprzedać menadżerowie a nie ona.


@panczekolady:
@Ancymoon1: jakieś anonimowe debile w komentarzach to jeszcze pół biedy, najgorsze, że najbardziej szczują na nią zwykłe portale, które szukają sensacji. Wiadomo - dzieciak ma 14 lat, więc tutaj łatwo doszukać się czegoś niby skandalicznego. Założy ciasne dżinsy na dupę i skieruje ją w stronę obiektywu - portale już trzepią na myśl jaki zajebisty click baitowy nagłówek dać do tego. Powie w wywiadzie, że nie ma za dużo teraz czasu na