Wpis z mikrobloga

  • 1336
Kisne z tego jak ludzie ból dupią o Roksane Węgiel, dziewczyna coś tam sobie śpiewa, młodzieży się to podoba, dzieciom też. A pod każdym artykułem czy postem fb, w komentarzach się takie wiadro gowna i wyzwisk wylewa z tych polskich januszowych łbów że mnie głowa boli jak o tym myślę XD jak zawistnym zazdrosnym i nieudolnym człowiekiem trzeba być
Nikomu nie szkodzi ta dziewczyna


#roksanawegiel #heheszki #muzyka #polska
Ancymoon1 - Kisne z tego jak ludzie ból dupią o Roksane Węgiel, dziewczyna coś tam so...

źródło: comment_KT9DwciuotqOMX26H8Zm8Ex3yHhZ3Ses.jpg

Pobierz
  • 124
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ancymoon1 prawda jest taka że media s---------y jej wizerunek, od momentu w ktorej zaczeli srać o niej postami i wiadomosciami to dla duzej ilosci spoleczeństwa stała sie osobą nielubianą, to samo wiele osób ma z Lewandowskimi - tak do 2012 oke, od tamtego momentu namnożenie i Ani i Roberta jest az chore, powód nienawiści będzie zawsze tylko 1 i beda to media - wywiad bodajrze dla Eski (przesłuchanie? jest na yt
  • Odpowiedz
@Ancymoon1: @AgresywnyNick: @leftfinger: Nie chcę nic mówić, ale tak samo było z Justinem Bieberem. Żeby on jakiś c-----y był czy coś, nie - śpiewał sobie piosenki dla nastoletniej młodzieży XD Wszyscy robili z niego parodie, wylewali wiadra pomyj na niego, mówili, że jest c-----y i tak dalej. I to nie tylko w Polsce, ale na całym świecie. Po prostu taka moda na bycie antymainstreamowym, która sama
  • Odpowiedz
@Ancymoon1: to jest chyba jakaś prawidłowość, że piosenkarek śpiewających dla targetu 7-14 lat sporo osób jakoś nie trawi, ale serio nie wiem czemu. Przypomnijmy sobie Maję Kraft lub Kaję Paschalską - co konkretnie nie pasowało?
  • Odpowiedz
@Kamil10445: Jasne, chciałbyś żeby dziecko pisało dojrzałe i porywające teksty. Poza tym ona ma niespotykany talent wokalny w tak młodym wieku, może talent pisarski przyjdzie z czasem ale nie to jest najważniejsze, mnóstwo artystów tylko śpiewa bo to potrafi najlepiej a teksty piszą im inni. Gorzej chyba gdy ktoś śpiewać nie potrafi...
  • Odpowiedz
Nikomu nie szkodzi ta dziewczyna


@Ancymoon1: mówisz o lasce co się żaliła, że policja ją zatrzymała? Tej co zapomniała wspomnieć że jechała samochodem (dla jasności, nie piszę że prowadziła) udającym uprzywilejowanym? Do wczoraj nawet nie wiedziałem kto to jest, ale jestem pewien, że jeszcze o niej usłyszę. I nie mam na myśli śpiewania.
  • Odpowiedz
@Ancymoon1: co do zdania na temat hejtu na takie osoby się zgadzam. Ale

młodzieży się to podoba

Chyba się jeszcze zaliczam do młodzieży i nie znam nikogo kto by jej słuchał. Tak wiem, że to tylko dowód anegdotyczny ale chyba nie jest to mało prawdopodobnym, że jest to postać mocno wykreowana przez telewizję i reklamy.
  • Odpowiedz