Wpis z mikrobloga

  • 1336
Kisne z tego jak ludzie ból dupią o Roksane Węgiel, dziewczyna coś tam sobie śpiewa, młodzieży się to podoba, dzieciom też. A pod każdym artykułem czy postem fb, w komentarzach się takie wiadro gowna i wyzwisk wylewa z tych polskich januszowych łbów że mnie głowa boli jak o tym myślę XD jak zawistnym zazdrosnym i nieudolnym człowiekiem trzeba być
Nikomu nie szkodzi ta dziewczyna


#roksanawegiel #heheszki #muzyka #polska
Ancymoon1 - Kisne z tego jak ludzie ból dupią o Roksane Węgiel, dziewczyna coś tam so...

źródło: comment_KT9DwciuotqOMX26H8Zm8Ex3yHhZ3Ses.jpg

Pobierz
  • 124
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ancymoon1: Zwyczajnie januszy boli dupa, że małolata w takim wieku coś osiągnęła, jest gdzieś tam znana, ma hajs i jej życie to nie sen praca jeść sen praca jeść XD A to czy jej muzyka jest spoko i czy faktycznie lubią to tylko gimbusy to już kwestia gustu, słuchałem, nie wpadło do ucha olałem i tyle niech se żyje, no ale dla takiego przegranego janusza jedyną opcją, żeby się dowartościować
  • Odpowiedz
  • 0
@mats12 no to tym bardziej wątpię że ma wpływ na to co matka robi. Więc wylewanie żali za matkę na nią jest mocno niepoważne :)
  • Odpowiedz
@Ancymoon1: Roksana Węgiel to rak polskiej muzyki. xD A zresztą, większość polskiej muzyki nie jest jakaś wybitna. Możliwe, że to dlatego, że moi współobywatele mają skłonności do poniżania muzyków, którzy się wybijają ponad przeciętność (nie, Roksana się nie liczy).
  • Odpowiedz
@Ancymoon1: sama racja - ja ją znam tylko z reklamy Play, nie interesuje mnie dla kogo i co tworzy, bo mnie jakoś jej twórczość omija szerokim łukiem ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
no jasne. a co, myślisz, że te konkursy to takie super obiektywne i niezależne?


@eloar: Wiadomo, polscy managerowie mają taki zasięg władzy, że ja #!$%@?. Dlatego mamy same gwiazdy europejskie muzyki.
  • Odpowiedz
@Ancymoon1: O tyle #!$%@? głupot że jej sodówa uderzyła do głowy i nie zwraca uwagi jak inni w jej otoczeniu próbują robić sobie prywatny folwark ponad prawem.

I gadanie że nic nie wiedziała jest jest po prostu słabe bo owszem zazwyczaj na początku faktycznie dana osoba nic nie wie co jej najemni robią, ale z czasem i tak do niej dochodzą takie głosy. W końcu zapieprzanie drogą znacznie ponad limit
  • Odpowiedz