Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 151
@Hive_pl: Zastanawiam się czy macie zapis w regulaminie który precyzuje tego typu nadużycia. Użytkownicy korzystali z kodów udostępnionych przez wiele źródeł w internecie. Nie sądze żeby byli świadomi iż jest to nadużycie. Raczej przekonani że to akcja promocyjna. Czy banowanie użytkowników w tym przypadku naprawde uważacie za zasadne? Pozdrawiam serdecznie.
@Hive_pl: @GuruMeditator dobrze Wam napisał. Te kody nawet brzmiały tak jakbyście promowali nowe miejscówki gdzie będą hulajnogi. Jak macie algorytm, który potrafi blokować post factum, to może udałoby się napisać walidator, który nie pozwoli na użycie więcej niż X kodów w ciągu np. doby? Albo taki, który faktycznie sprawdzi czy konto jest nowe. xD Tak tylko podpowiadam. Już sensowniejsze byłoby usunięcie kodów z kont użytkowników i jakieś info co się #!$%@?ło.
@Hive_pl: Skąd użytkownicy #hive mieli wiedzieć, że kody pochodzą z dziwnego źródła? Kody wchodziły to raz, a dwa apka daje możliwość samodzielnego szukania kodów ( ͡° ͜ʖ ͡°) W sumie to każdy mógł wpaść na te kody, jak miały być dla nowych to przecież możecie to ustawić - tak jak było z innymi kodami. Teraz karacie użytkowników za błędy w apce? Skąd osoby miały wiedzieć, że to
@Hive_pl weźcie może sami udostępniajcie te kody, bo teraz to już nie wiem kiedy mogę wklepać kody, kiedy nie. Jeśli kody np. z Lizbony i Aten działały to na moje oko oznaczało to, że tak ma być i jest to ok, ale teraz rozumiem, że to nie powinno działać i po naszej stronie jest wina, że my nadużywaliśmy kodów?
Wiecie, po prostu trochę nieogar jest, nikt nie chce wyłapać niepotrzebnie bana, a
via Wykop Mobilny (Android)
  • 105
@perzon: ale kto ponosi za to winę, bo chyba nie końcowy użytkownik?
- programiści nie uwzględnili że ludzie to cebulaki i uwielbiają kody, dzielą się nimi
- PRowcy nie zrobili oficjalnych kont social media, przez co na FB jest wiele stron fake udających Hive, przez co ludzie myślą że to prawdziwe bo nie ma innych
- Hive wypuszcza ze 100 kodów w dzicz mając nadzieje że ludzie nie zaczną się dzielić
@katrio: Banujemy za świadome wykorzystywanie błędów. Jeżeli uważasz, że twoje konto zostało zablokowane niesłusznie napisz odwołanie. Możesz skorzystać z formularza kontaktowego.

https://www.ridehive.com/contact-pl


@Hive_pl: a można dać odwołanie jakiejś Waszej złotówie z MyTaxi czy lepiej wysłać na adres: mytaxi Polska sp. z o.o., ul. Młynarska 42, 01-205 Warszawa?
Kiedy zaczniecie wystawiać faktury czy nawet paragony za przejazdy?
@Reepo: jest różnica między końcowym użytkownikiem, a pasożytem. Gdyby ludzie wklepali sobie po 5-10 kodów to myślę tematu by nie było, każdy by był zadowolony bo miałby minut tyle, ile da radę wykorzystać. Jak ktoś #!$%@?ł sobie 150 kodów, ktore wrzucone były na raz w kilku miejscach w sieci, to rigcz podpowiada, że legalnie nikt ich nie wrzuicł ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Hive raczkuje, skoro założyli konto
@Invisible22: ja obstawiam że nigdzie nie było to napisane, kody sugerują powiększenie strefy, pewnie miało to być na zasadzie dodają strefę wola - puszczają kod wwa-wola itd.

Sam pracuje w sklepie on-line i zawsze jak robimy jakiś kod rabatowy, to wpierw leci po firmie pula kodów, żeby ludzie sprawdzili czy kod działa czy nie. Tu pewnie było tak samo, przygotowali bazę kodów a ktoś ją najnormalniej w świecie puścił w eter.
myślały, że promocja od firmy i prowadzicie agresywną kampanię zwiększającą wasze zasięgi.


@Reepo: też tak myślałem że może nowy startup, że fajna reklam jak całe miasto pedzi na hulajnogach hive.

Jak chcecie to bierzcie te #!$%@? kody i tyle
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bzduraa: Po czym widać bana lub nie? Mam "tylko" z 600 minut bo nie chciało mi się wbijać wszystkich, jakie się da i nie widzę nic nietypowego, ale dzisiaj nie jeździłem