Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 61
Czy ktoś już jeździł na tych wczorajszych kodach od #hive ? Pytanie szczególnie do osób, które nawbijały ich sobie więcej niż dziesięć, bo coś szuje że podostawaliśmy bany xd
  • 84
  • Odpowiedz
@Hive_pl: Skąd użytkownicy #hive mieli wiedzieć, że kody pochodzą z dziwnego źródła? Kody wchodziły to raz, a dwa apka daje możliwość samodzielnego szukania kodów ( ͡° ͜ʖ ͡°) W sumie to każdy mógł wpaść na te kody, jak miały być dla nowych to przecież możecie to ustawić - tak jak było z innymi kodami. Teraz karacie użytkowników za błędy w apce? Skąd osoby miały
  • Odpowiedz
@Hive_pl weźcie może sami udostępniajcie te kody, bo teraz to już nie wiem kiedy mogę wklepać kody, kiedy nie. Jeśli kody np. z Lizbony i Aten działały to na moje oko oznaczało to, że tak ma być i jest to ok, ale teraz rozumiem, że to nie powinno działać i po naszej stronie jest wina, że my nadużywaliśmy kodów?
Wiecie, po prostu trochę nieogar jest, nikt nie chce wyłapać niepotrzebnie bana,
  • Odpowiedz
@Reepo: ale nie widzisz różnicy między wklepaniem sobie 3-4 kodów, a wklepaniem 100-200 wiedząc, że gdzieś one wyciekły ? Nie ogarniasz tego że polacy-robacy tak się rzucili, że zaczęli handlować tymi kodami :P ?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 105
@perzon: ale kto ponosi za to winę, bo chyba nie końcowy użytkownik?
- programiści nie uwzględnili że ludzie to cebulaki i uwielbiają kody, dzielą się nimi
- PRowcy nie zrobili oficjalnych kont social media, przez co na FB jest wiele stron fake udających Hive, przez co ludzie myślą że to prawdziwe bo nie ma innych
- Hive wypuszcza ze 100 kodów w dzicz mając nadzieje że ludzie nie zaczną się
  • Odpowiedz
@perzon a skąd miał ktokolwiek wiedzieć których kodów wolno używać, a których nie, skoro nikt o tym nie informował i przede wszystkim NIE ZABLOKOWAŁ, to nie jest wina użytkowników, że te kody działały, tylko ludzi od aplikacji.
  • Odpowiedz
a wklepaniem 100-200 wiedząc, że gdzieś one wyciekły ?


@perzon: A kto wiedział, że wyciekły, a nie zostały wypuszczone normalnie.
Hive tak szasta kodami, że te 10h mnie nie zdziwiło zbytnio.
  • Odpowiedz
@katrio: Banujemy za świadome wykorzystywanie błędów. Jeżeli uważasz, że twoje konto zostało zablokowane niesłusznie napisz odwołanie. Możesz skorzystać z formularza kontaktowego.

https://www.ridehive.com/contact-pl


@Hive_pl: a można dać odwołanie jakiejś Waszej złotówie z MyTaxi czy lepiej wysłać na adres: mytaxi Polska sp. z o.o., ul. Młynarska 42, 01-205 Warszawa?
Kiedy zaczniecie wystawiać faktury czy nawet paragony za przejazdy?
  • Odpowiedz
@Reepo: jest różnica między końcowym użytkownikiem, a pasożytem. Gdyby ludzie wklepali sobie po 5-10 kodów to myślę tematu by nie było, każdy by był zadowolony bo miałby minut tyle, ile da radę wykorzystać. Jak ktoś #!$%@?ł sobie 150 kodów, ktore wrzucone były na raz w kilku miejscach w sieci, to rigcz podpowiada, że legalnie nikt ich nie wrzuicł ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Hive raczkuje, skoro założyli
  • Odpowiedz
@Hive_pl: A gdzie było napisane, że kody są dla nowych użytkowników? I gdzie należałoby wpisać taki kod? Kody po wpisaniu nie pokazywały że są dla nowych. Kogo w takim razie chcecie karać i w jaki sposób?
Odp się nie spodziewam bo widać jaki macie PR.
@perzon: No racja, tak by było najprościej.
  • Odpowiedz
@Invisible22: ja obstawiam że nigdzie nie było to napisane, kody sugerują powiększenie strefy, pewnie miało to być na zasadzie dodają strefę wola - puszczają kod wwa-wola itd.

Sam pracuje w sklepie on-line i zawsze jak robimy jakiś kod rabatowy, to wpierw leci po firmie pula kodów, żeby ludzie sprawdzili czy kod działa czy nie. Tu pewnie było tak samo, przygotowali bazę kodów a ktoś ją najnormalniej w świecie puścił w
  • Odpowiedz