Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Syntax: dodałem ten wpis po powrocie z nocnej zmiany. Nawet nie wiesz jakie było moje zdziwienie, gdy po przebudzeniu się było blisko 100 powiadomień z wykopu xD
@moocker: również gratuluję wyboru! Widzę, że mamy na wykopie silną reprezentację ND ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Arrival: MX5 to mój jedyny samochód, mam też żonę. Ona ma Fiestę. Jak musimy jechać we trójkę, to jedziemy Fiestą. Niemniej przez prawie 2 lata nie miałem sytuacji, że mx5 by mi nie wystarczyła. Jeśli macie tylko jeden samochód na całą rodzinę, to rzeczywiście lipa. Ale ja wolałbym mieć moją mx5 i awaryjnie jakiegoś grata za 3-5 k zł z większą ilością foteli, niż jeździć niezłej klasy średniakiem i marnować
  • Odpowiedz
MX5 to mój jedyny samochód, mam też żonę. Ona ma Fiestę.


@wowo_wawa: No czyli nie jedyny samochód ;). Ja ostatnio zmieniłem grata za 3-5k na coś innego właśnie ze względu na dziecko i bezpieczeństwo.

Zamiast grata+mx-5 jest ProCeed. Na chwilę obecną idealny kompromis ;).
Poza tym tu nie chodzi o fotele tylko o graty. Żyjemy praktycznie na dwa domy i większość wyjazdów to zapakowany pod
Arrival - > MX5 to mój jedyny samochód, mam też żonę. Ona ma Fiestę.

@wowo_wawa: N...

źródło: comment_VIY2sxaOcg22dCeOxTXTOoQr23MnK32s.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Lorenzo_von_Matterhorn: gdybyś był entuzjastą, zrozumiałbyś. inaczej nigdy nie zrozumiesz. I masz rację, octavia rs powyższej 120 kmh jest szybsza od mx5. Ale mx5 cała frajda jest do 80-100 kmh. Drift on demand. Wiatr we włosach. I ten widok na maskę jak z 911. Ale jak nie stosujesz heel on toe,albo nie wiesz co to zapiąć szperę, szybki układ kierowniczy i kierowanie gazem, to nie zrozumiesz. Bo jesteś przeciętnym kierowcą i
  • Odpowiedz
@wowo_wawa: ty nawet nie potrafisz użyć polskich zwrotów to raz.
Dwa- mx5 ma dosyć c-----ą szperę, ale też z tego co pamiętam też nie każde ma.
Trz- mx5 w większości wariantów (nie mówię tylko o najnowszej) to auto wolne. Jeszcze przed fl dostawała np. 1.5 135 KM silnik, który totalnie nie miał sensu, podobnie jak w poprzednich generacjach silniki 1.6 czy 1.8 w nc.
Jeździłem mx5 i dla mnie samochód
  • Odpowiedz
@Lorenzo_von_Matterhorn: ja nie napisałem, że nd nie jeździłeś. Tylko, że trzeba potrafić nią jeździć. I to potwierdziłeś. Np. Walter Rohrl prywatnie kupił sobie ND i miał przez to kłopoty u pracodawcy. Znam ludzi, którzy dla nd zostawili 911. Konesera wina atakujesz, że jabol bardziej poniewiera. I masz rację. Eot
  • Odpowiedz
którzy dla nd zostawili 911.


@wowo_wawa: ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)(
  • Odpowiedz
@Conowegopl: o.O
Napisał największy spamer wypoka i najgorszy portal w internetach. Poza tym uwielbiam jak pisze- piecze. Niestety, ale nie, mam fajniejsze auta xD
@johnlocke-89: prowadzi się jak lekkie auto i tyle. Naprawdę nie rozumiem czym się jarać. O jakim potencjale mówimy, skoro 99,99% mx5 jeździ na starych śmietnikach a największy tuning zawiechy to obcięte 2 zwoje sprężyny, bo właściciel ma 3 w głowie xD ?
Oczywiście jak
  • Odpowiedz