Wpis z mikrobloga

@bonifacy_pankracy: ciekawe np. dlaczego nie stosują doładowania. Ja nie wiem, ale się domyślam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

tak jak pisałem post wyżej, mój egzemplarz był dodatkowo zabezpieczony po wyjeździe z salonu. Więc teoretycznie nie powinienem mieć dużych problemów z korozją.


@bonifacy_pankracy: na rantach drzwi czy przy styku klamek itp. to nic nie zmieni, bo lekkie uszkodzenie lakieru + trochę soli i leci ruda. A
  • Odpowiedz
@bonifacy_pankracy: Zawsze się bałem początków serii, wolę kupować wychodzące modele albo te co są przynajmniej z 3 lata i zdążyli poprawić. Ale podoba mi się że firmy rzadko zmieniają generację roadsterów i przywiązują wagę do jakości bardziej niż innych klasach, np. SLK jest najmniej awaryjnym Mercedesem, tak samo Miata względem innych Mazd. Życzę Ci żeby jeździła bez usterek :)
  • Odpowiedz
@bonifacy_pankracy: i tak i nie. Weź pod uwagę, że to rzutuje na ceny używek. Qmpel też tak mówił kupując lagunę 2- po 3 latach jak się jej pozbywał to już taki wesoły nie był xD
Chociaż tyle, że ich "nowego wankla" nie ładują do mx5.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Aarlan: początków serii brałbym się w przypadku VW, Fiatai innych aut dla ludu. Tam faktycznie jest sporo chorób wieku dziecięcego. Na szczęście japończycy maja inne podejście do tego tematu. Tak samo Szwedzi. Dzięki i zdrówka życzę :)
  • Odpowiedz
@bonifacy_pankracy: Nie pytaj ile kosztuje "dobre utrzymanie" NA/NB :d Za hajs włożony w odnowienie jej na już prawie igłę mógłbym używki ND szukać, a jeszcze zawsze się znajdzie coś do zrobienia do igł y- teraz świece, kable, czujnik położenia wałka, filtr paliwa w kolejce, później wytłumienie drzwi, dach na nowy... Studnia bez dna.
Studnia dająca banana od ucha do ucha przy każdej trasie, nawet jeżeli mowa o poniedziałku, 6 rano,
  • Odpowiedz
@ivan777: Żeby nie być homo musisz kupić Albo coś z VW albo z Audi i każdemu mówić,że masz niezawodne, tanie i luksusowe auto, do tego naskakiwać na wszystkie inne marki.Przechodziłem przez to jak szukałem sobie Fiata barchetty XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wotan91: życzę bezawaryjności i czekam na zdjęcia supry :)
@Ironizer: zacna fura milordzie, zawsze podobały mi się te Jaguary :) Dziękuję za miłe słowa :)
@mordercastulejarzy: pewnie ze wykupione, mam nadzieję, że nigdy nie będę musiał z niego korzystać :) dzięki mordo
@cup12552: przy 280 koniach to byłby widow maker jak Honda s2000. 160 koni wystarcza w zupełności do tak lekkiego i małego auta.
  • Odpowiedz