Wpis z mikrobloga

@Lorenzo_von_Matterhorn no nie wiem. Na silesii ring czyli szybkim torze zaden hothatch (chyba ze foka rs) nie jest mnie w stanie objechać ;) Elise nie byl w stanie mnie objechac na SR z dobrym kierownikiem (moze to kwestia opon ale brakowalo mu 2 czy 3 sekund). Wpadnij do klasy Open na Miata Challenge czymkolwiek jezdzisz i porownasz sobie czasy. Albo moze pokaz swoje onboardy z SR lub Toru Poznan.
  • Odpowiedz
@Lorenzo_von_Matterhorn znajdz mi tego civica co robi 2.0 na SR albo 1.51-1.52 na Poznaniu :) #!$%@? ale Ty pieprzysz :D porobione EVO odchodzą tylko na prostych NCkom, kierowcy EVO sami na torze podchodza i mówią 'ej zrobmy sobie miejsce bo będe Cię blokowal w zakrętach' a Ty mi #!$%@? o civikach :D wracaj do gran turismo lepiej
  • Odpowiedz
@Lorenzo_von_Matterhorn no jak to? Wyskakujesz mi z TAP to Ci odpisalem. Na typowych torach typu SR, Tor Poznań, Jastrzab, Ułęż czyli de facto najpopularniejszych w Polsce oprócz Modlina może ze swieca szukac tego Civica co to ma objechać mx5tkę ;) aha i mówię o seryjnym silniki w mx5 ;) bo porobione mx5 robi na Silesii 1.53 ;) sprawdz sobie jakie fury robią takie czasy na Silesii. Jeszcze chcesz jakies argumenty? A
  • Odpowiedz
@johnlocke-89: ty jesteś upośledzony xD
Podajesz tap, po czym mówisz, że mx5 oblatuje wszystko a widać, że civici z tej samej kategorii #!$%@?ą mazdę. TAP jest ciekawy o tyle, że liczy się stosunek mocy i masy, więc nie ma #!$%@?, że ktoś to coś tam.
Do tego ja znam te torowe mx5, to #!$%@? te civici nie mają modów za połowę tych hajsów xD
Zresztą jeśli mx5 jest taka racingowa
  • Odpowiedz
@Lorenzo_von_Matterhorn jestes bucem który w rozmowie o autach wyzywa innych od pedalów. Mam nadzieję ze spotkam ciebie kiedys na TAP jak przyjadę objechac te civici i strzele ci lewarkiem w ryj. Poswiecilem za duzo dzisiaj na dyskusje z debilem. I am done for today.
Wejdz sobie na miatachallenge i popatrz na czasy i mozesz isc srac do kąta ;)
  • Odpowiedz