Wpis z mikrobloga

szkoda że nb fl tak gniją, sam chciałem taka kupić ale nie znalazłem w dobrym stanie blacharskim...


@bonifacy_pankracy: KODO ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wiesz, lepsza integracja jeźdźca z koniem jak nie ma ocynku a sama farba kładziona jest jak najtaniej.
Widzę mazda już oferuje tylko wzmocniony silnik 2.0, stąd niecałe 7s do setki. Jestem zaskoczony takim odważnym krokiem, przecież 1.5 135 KM to był najlepszy silnik
  • Odpowiedz
@bonifacy_pankracy: kumpel też miał takie kabrio... wypiłem piwko i poprosiłem żeby mnie podrzucił na chwilę do centrum bo musiałem coś niespodziewanie załatwić. Ja, on, wiatr we włosach i k---a te spojrzenia ludzi na około. Brakowało tylko YMCA z głośników. Sorry - ale nawet jak z żoną podróżował to wyglądał gejowsko. Nie twierdzę, że to nie jest fajne auto, ale jakoś źle się w nim czułem :D
  • Odpowiedz
@bonifacy_pankracy: kierwa ale mam na tę madzię chcice, jak mi sie leasing skończy to chyba ją wezme. w koncu nie ma nic lepszego niz niepraktyczne auto ale za to jakie fantastyczne. tylko ja bym bral z hard topem
  • Odpowiedz
a w czym Ci dziecko przeszkadza? W mojej na stałe siedzi fotelik.


@wowo_wawa: Nie stać mnie na 2 auta. Oprócz dziecka czasem jeszcze ktoś w aucie jeździ (jednocześnie ;)). Dodatkowo zawsze z dzieciakiem wózek i jakieś torby. Nie ma szans, żeby to było jedyne auto w rodzinie.
Jeśli mówimy o podrzuceniu dziecka do przedszkola w drodze do pracy no to jasne, da się ;).
  • Odpowiedz
szkoda że nb fl tak gniją, sam chciałem taka kupić ale nie znalazłem w dobrym stanie blacharskim...


@bonifacy_pankracy: Jak kupowałem moją to przy założeniu że gnije zaraz po wyjeździe z salonu xD
Ale podobno zrobili test z rocznika 2015 i teraz są dużo lepiej zabezpieczone. Ogólnie nowe Mazdy z ostatnich lat w niemieckiej prasie oceniane są lepiej od ich własnych marek jeśli chodzi trwałość i bezawaryjność.
  • Odpowiedz