Wpis z mikrobloga

@master4342: Przymierz się do NA - jest znacznie więcej miejsca. ;)
@pw1: Hałas większy w kabinie, co dość oczywiste, ale to tak naprawdę jedyny "minus". Jeśli chodzi o stabilność, czy też dynamikę jazdy - jest super. Można lecieć 140 km/h i więcej top down jak najdzie ochota (choć rośnie spalanie) - oczywiście każdy ma na to inny pogląd i tolerancję hałasu. Windschott w NDku to raczej ozdoba, choć
  • Odpowiedz
Facet za kółkiem tej zabawki wygląda po prostu karykaturalnie. Są auta które po prostu nie nadają się dla faceta, Fiat Barchetta,CLK, Peugeot 206cc,Tigra,StreetKa, Colt cabrio no i właśnie MX5.To są auta dla wchodzących w dojrzałość córek.
Doceniam walory tego auta, tył napęd, dobry silnik,jedno z niewielu obecnie aut dla kierowcy,ale po prostu dorosły facet wygląda źle za kółkiem z otwartym dachem. Ja osobiście wolałbym Megane , Volvo C70, Focusa CC, czy nawet
  • Odpowiedz
@bonifacy_pankracy: gratuluje i współczuje! Jak się przyzwyczaisz do prowadzenia tego samochodu to niczym go nie zastąpisz. Mam swoją 7 lat i szukam czegoś nowego, ale nic nie daje tyle frajdy. Nie trzeba 300km bo wkręcanie wysokich obrotów małym silnikiem i małą masą > objeżdżanie wszystkich na światłach ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@WuDwaKa: właśnie przesiadłem się na to auto z 17 letniej marki premium :)
@Macke: potwierdzam, banan nie schodzi z twarzy :)
@szpoq: lepsza będzie "prezent od bezdomnego" xD
@Pies_Pluto: dobrze karmiony, od kanapeczek tak nie urósł :P
@ShortyLookMean: również pozdrawiam, zacne furki :) Jak z jakością wykonania Fiata? Włosi dali radę czy trzymają swój poziom? :P
@vuxiu: osiągi są co najmniej przyzwoite a pokonywanie ciasnych zakrętów to czysta przyjemność :) Gang silnika jest piękny. Co więcej, mój egzemplarz miał "strojony" wydech w fabryce,
  • Odpowiedz