Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GajuPrzegryw: nie po to mamy 40% klina podatkowego i wiecznie dmuchaną bańkę na rynku nieruchomości żeby Polaków było stać na dzieci ¯\_(ツ)_/¯
Zresztą to widać po słabym przyroście naturalnym.
@szpongiel

To ich nie róbcie. Ja #!$%@?, nie ruchanie się jest aż takie trudne...

Jak chcecie #!$%@?ć życie swojemu własnemu dziecku to musicie być naprawdę srogo #!$%@?.

Robienie dzieci bo tak powinno być karalne. To niszczenie dzieciństwa ludziom. Dziwić się później że społeczeństwo jest zakompleksione, ale sakramencko głupie...

(Wy czyt. Polacy)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@somskia:

Wiesz co, jestem dzieckiem, które mega krótko było karmione cyckiem

jestem zaszczepiona na wszystko i raz w życiu byłam chora na anginę, poza tym nie mam alergii na nic
Ale jednak trochę byłaś, a to jest kluczowe. Poza tym przykład anegdotyczny. Ja nie byłem w ogóle karmiony z cyca i całe życie jestem chorowity, a teraz mam raka ( ʖ̯)

bo mama miala problemy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GajuPrzegryw: ogólnie się mogę zgodzić poza jednym, nieruchanie się jest trudne. To najsilniejszy z instynktów. No może poza głodem i potrzebą snu.
Ale jest antykoncepcja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Fighter_forGlory: Czasem jest tak ze jak szybko klikniesz spacje dwa razy to wstawia kropkę żeby się szybciej pisało. Chcesz kropkę dajesz dwa razy spacja i lecisz z nowym zdaniem. Bo wtedy robi ten odstep spacji po kropce. Zajebsita sprawa ale ludzie nie umieją używać. XD
@szpongiel otóż to. Można się śmiać z tego #!$%@? marek, ale tylko dlatego, że kryje się za nim próba podniesienia ego a nie dobro dziecka.

Tak jak kolega to ujął względy zdrowotne, także z psychologicznego punktu widzenia. To czy twoje cycki będą wyglądać lepiej czy gorzej nie powinno decydować o chęci macierzyństwa.
jeśli któraś robi dzieci z góry zakładając cesarkę


@szpongiel: Co jest złego w cesarce? Mnóstwo kobiet w Polsce się na to decyduje, bo jest ciężko o znieczulenie. W cywilizowanych krajach znieczulenie jest normą, u nas tylko jak masz szczęście, że jest akurat wolny anestezjolog, czyli bardzo rzadko. Więc ja się tym kobietom nie dziwię. BTW, dla dziecka długi poród nie jest wcale dobry, a brak znieczulenia może wpłynąć na jego wydłużenie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@janeeyrie:

Scientists have observed that, during anatural vaginal birth, specific bacteria from the mother's gut are passed on to the baby and stimulate the baby's immune responses. This transmission is impacted in children born by caesarean section.


Altered microbiome after caesarean section impacts baby's immune...

Być może jest na to sposób ale wątpię aby w patologii polskiego systemu ktoś o tym pomyślał
https://healthcare.utah.edu › shows
C-Section Babies' Immune System May Be
Na pewno nie fajnie, że nie chcą podać jak kobieta cierpi. Są jakieś medyczne ku temu wskazania czy po prostu żeby było taniej?


@szpongiel: Nie ma anestezjologów. ¯\_(ツ)_/¯ A przy cesarce masz pewność, że taki się tobą zaopiekuje. Niedawno na kanale 7 metrów pod ziemią był wywiad z położną, która z jednej strony oburzała się na liczbę cesarek, a potem powiedziała, że przez braki kadrowe kobiety rodzące naturalnie nie mogę liczyć