Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@jakacper: Jeżeli się jest zawodowym kulturystą to się nie dziwię, bo im lepsza forma tym więcej sukcesów, a co za tym idzie pieniędzy. Ale psuć sobie zdrowie sterydami będąc amatorem to lekka głupota. Plus olbrzymia strata kasy, bo zestaw hgh + insulina to koszt powyżej 1 tys. na miesiąc, a koniec końców palumboizm.
@matiimakaka nikt ci się nie każe pchać w hgh. Sam teść ja miesiąc jest zbliżony do ceny kreatyny. Ćwicząc amatorsko, ale intensywnie małe dawki koksu brane z głową dadzą ci więcej korzyści, niż naturalnie
@matiimakaka: Nie imponuja ci goscie na sterydach? Na tym stoi caly fit swiat, jak ktos wyglada to wali, jak ktos nie wyglada... Od kiedy naturale sa lepsi od walacych koks? Nie da sie osiagnac naturalnie takiego wygladu jak na np trenie, chocbys sie dwoil i troil. Naturalnosc to stan umyslu i glupota, jezeli ktos naprawde chce dobrze wygladac, trzymac forme caly rok i nie rozpasc sie po pierwszej redukcji <9% Sterydy
@jakacper: Tesc za cene kreatyny? Chyba w dawkach trt, za sensownego "propa" dasz 6 dych, sam mam dojscie do propa za 4 dychy ale #!$%@? wie co w nim siedzi. Za kreatyne z kfd dasz 25zl i masz na 3 miechy biorac ponad 5g codziennie
Taką formę jaką ma Tomasz Grzymski czy Piotrek Tomaszewski mi wystarczy.

@matiimakaka: Myślisz, że wszystkie osoby które zarabiają w internecie dzięki swojej sylwetce, sprzedając cudowne plany i ebooki po 50zł, są naturalne? Myślę, że sylwetki akurat tych panów mogą być osiągnięte bez bomby, ale szczerze wątpię, że ktoś chce się w to bawić, jak może to zrobić kilkukrotnie szybciej za niewielką cenę. Dodatkowo to jak oni wyglądają w rzeczywistości w porównaniu
@urak666 ta, chodzę na tą samą siłkę co Tomasz i widzę go najczęściej rano ok 7-8. Nie ma porównania do zdjęć, światło robi swoje. Generalnie nie mam nic do niego, mega sympatyczna osoba.