Wpis z mikrobloga

Odwoze dziecko do zlobka przed praca, osiedle z droga dwukierunkowa zawalona autami po obu stronach i hopki zwalniajace co 50 metrow. Jade sobie, gadam z synem a w lusterku wstecznym widze debila frustrata w skodzie (a jakby inaczej) ktory juz mi macha rekami i cos tam sapie pod nosem. To mu odmachalem uniwersalnym gestem "o #!$%@? ci chodzi" to zaczal machac jeszcze szybciej w jakims obcym dla mnie dialekcie. Pokazalem mu faka na zasadzie "dobra wez #!$%@?" i sobie jade dalej.

Dojezdzam na miejsce, parkuje, a bohater mojej historii zajezdza mi wyjazd z parkingu i zsuwa szybke, taki twardy ze nie wysiadl nawet. No to automatycznie mi sie zalaczyl tryb #!$%@?, wysiadam z auta a ten do mnie

J - Ja
C - #!$%@?

C - CHCE PAN ZEBYM TEGO FAKA WYSLAL NA POLICJE?

Ja jestem bardzo spokojny, ale taki troche wulkan, jak juz #!$%@? to tsunami wszystkie wsie przy brzegu zaleje.

J - Tak #!$%@?, i do strazy pozarnej, strazy miejskiej, prezydenta i biskupa tez.
C - No ladna kultura
J - Jest ograniczenie do 30, nie bede z dzieckiem w foteliku #!$%@? po progach zwalniajacych
C - ALE JECHALES 18
J - Dobra #!$%@? glupi #!$%@? milego dnia
C - Jeszcze zobaczymy, sie zdziwisz czlowieku
J - Nie zesraj sie

Tak wiec z mordy i zachowania typowy wykopek w leasingowej skodzie z Januszexu, mozecie oczekiwac filmu ze zdarzenia na dniach bo pewnie bedzie sie do niego tasowal ze mi tak #!$%@? i nastraszyl ze na policje wysle. Ciekawe czy w filmie dla policji bedzie tez siedzenie na zderzaku i prowokowanie zagrozenia na drodze czy oczywiscie bedzie niewinny/pokrzywdzony przez #!$%@? robala.

#wroclaw #gwiazdyyoutube #bekazpodludzi
  • 28
@roball: On jest sfrustrowany Ty masz #!$%@? dzień. Same minusy. Na pocieszenie.
Ja wczoraj zostałem 2 razy strąbiony przez ludzi. 1. Dominikańska skręt ze Św. Katarzyny w Oławską. Stanąlem na zielonym bo wiedziałem,że zablokuje skrzyżowanie. 2. Ziomek w Porsche Cayenne na Trauguta bo nie wbijałem się na chama przed ciężarówkę tylko poczekałem aż ona ruszy i za nią dopiero się włożyłem. Także luzik. Muzyka głośniej i mam ich w dupie. Ale
@roball: wycofuję spod przedszkola, rozglądam się lewo i prawo, bo małych obywateli pełno dookoła i nie wiadomo z której strony wyskoczą, lewo, prawo, lewo, prawo, droga osiedlowa, 20 km/h, próg zwalniający przy samym wyjeździe, widoczność ograniczona, bo droga obstawiona samochodami, SRU 40-50 km/h debil przez próg skacze. no i tak się jeździ...
@zolwixx: @roball: Ja mam u rodziców sąsiadkę, której już 5 razy tłumaczyłem, że jazda 50 na godzinę przez wąską ulicę w strefie 30 gdzie jest pełno dzieci to niezbyt dobry pomysł. No ale nic nie pomaga. Najlepsze, że rozpędzi się do 50, hamulec do podłogi bo zakręt 90 stopni i tam już 10 na godiznę i znowu rura. Zastanawiam się czy któregoś dnia nie poświęcić jakiegoś starego roweru i po
@bukimi: moze zalezy od placowki :)
W zlobku, do ktorego od niedawna chodzi moj syn sa 3 grupy. Najstarsza to dzieci od 2roku zycia i wychodza jak ida do przedszkola.
Swoja droga nawet dwulatki juz potrafia niezle gadac przeciez (zwlaszcza dziewczynki).

Rzadko, bo rzadko, ale i mlodsze dzieci - corka kolezanki mowila prostymi zdaniami na roczek, wszyscy byli w szoku. Wiadomo, ze to ewenement byl, a ogolnie i tak nie beda
@roball: mój przyjaciel był świadkiem niezłej akcji pod szkoła swojego syna. Był tam taki gostek gdzieś po 40, był w radzie rodziców udzielał się itp. Pod szkołą jest taka jakby asfaltowa zatoczka dla autobusów, podjeżdża tam i wysadza dzieciaki. Oczywiście zakazy itp ale maDki #!$%@? muszą Dżesiki i Brajanki odprowadzić pod drzwi zostawiając auto więc zatoczka #!$%@? dzień w dzień. Gostek się w końcu wkurzył i zaczął te madki tresować, #!$%@?ł
@roball: on zwracał Ci uwagę że i tak jechałeś za szybko, gdzie się tak spieszysz człowieku?! Na cmentarz?!
A tak na serio droga nie należy tylko do Ciebie i jak jedziesz z połową dozwolonej prędkości (a ograniczenia te często są mocno z dupy) to może zastanów się nad sobą?
I nie do końca wiem co ma marka jego samochodu do całej historii, podobno kierowcy w skodach są zawalidrogami.
@Wiemslaw: Wyraznie wytlumaczylem, ze droga nie jest pusta tylko po obu stronach byly poparkowane auta, nie mam zamiaru jechac 10km szybciej (zeby co chwile i tak przy progu zwalniac) i ryzykowac ze kogos przerysuje.
@roball No ja dzisiaj jadąc lewym pasem dojechałem do robót drogowych, włączam blinker, przede mną jeszcze dwa auta wjeżdżają elegancko na suwak. Moja kolej, puszczam auto z prawej i ustawiam się do pasa upewniając że nikt się nie #!$%@? na Janusza. Otóż nie, TIRek mimo że ma do mnie jeszcze z 10m specjalnie przyśpieszył, nie wiem po co skoro jakby mi dał normalnie wykonać manewr to oboje byśmy szybciej pojechali, ale widząc