Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Co się odwaliło to ja nawet nie XDD Dowiedziałem się od mojego znajomego że jego kolega zrobił ze dwa miesiące temu dzieciaka jakiejś małolacie na imprezie w klubie. Teraz ta zorientowała się że jest w ciąży i ponoć wypytuje ludzi o jego nazwisko ale nikt go tam nie znał i nagrań pewnie też już nie mają. Teraz boi się że przypadkiem spotka ją na ulicy a ta go rozpozna. Macie jakieś rady jakie można mu polecić bo stwierdził że jak nic nie wymyśli to przenosi się do innego miasta XDDD

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 202
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@whatsup666: hur dur super śmieszne
@profesjonalna_skarpeta: przeciez on ma z 20 pare lat, to jeszcze dzieciak. Niemniej, to dość przerażające, dosłownie wszystkim zawsze mówi się by używać #!$%@? prezerwatywy to nie, a potem takie kwiatki.

I jeszcze jedna sprawa w sumie. Przecież po czymś takim jak masz pecha to STD gwarantowane - o tym też nie pomyślał?
  • Odpowiedz
@alex-fortune: Takich przypadków jest masa. Znam osobiście przypadek że jedna dziewczyna 17 lvl musiała robić test na ojcostwo bo bzykała się z 2 gościami w jednym tygodniu. Dobrze że nazwiska znała bo znalazła XDD
  • Odpowiedz
@whatsup666: Ja wiem. Co nie zmienia faktu, że gardzę mocno - zarówno nim, bo ma zero empatii do drugiej osoby i - co gorsza - do przyszłego małego dziecka, a także nią, za zerowe umiejętności przewidywania konsekwencji.
  • Odpowiedz
@alex-fortune: Ale ja tego dziecka nie zrobiłem i nie rucham szonów po klubach a nawet jeśli bym miał to w gumie. Po prostu rozumiem tego gościa że nie chce się przyznać bo by zrobił sobie tylko dodatkowy problem w życiu.
  • Odpowiedz
@whatsup666: Ale on JUŻ go sobie zrobił. Nie wiem, wyprze to co wyżej napisałem z pamięci, że dzieciak nie będzie miał normalnej rodziny bo mu się chciało ruchać a jest miękką fają .i nie potrafi wziąć odpowiedzialność za to co robi?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
ona moglaby sie zachować jak kobieta i wziasc odpowiedzialność za swe czyny a nie wypytywac klupie nieodpowiedzialna pipa


@Loginsrogim: Skoro szuka tego faceta znaczy to, że chce urodzić - czyli wziąć tą odpowiedzialność: urodzić, wychować. A gościu powinien swoją część odpowiedzialności, choćby finansowej również wziąć na siebie, nie sądzisz?

@RozowyPaskud: powinien jej starczec dar jaki dostała w postaci bombelka
  • Odpowiedz
od mojego znajomego że jego kolega zrobił ze dwa miesiące temu dzieciaka jakiejś małolacie na imprezie w klubie. Teraz ta zorientowała się że jest w ciąży i ponoć wypytuje ludzi o jego nazwisko ale nikt go tam nie znał i nagrań pewnie też już nie mają


@AnonimoweMirkoWyznania: przestań ćpieć
  • Odpowiedz
A to nie jest tak że po prostu w razie czego to prawo trzyma w takich sytuacjach strone kobiety? Jakie on ma w sumie wyjście. Bycie z kimś kto chodzi po imprezach się bawić i nawet nie wiadomo kto jest ojcem(bylo ich wiecej) albo placenie alimentow. Jak was kumpel poprosi o podwózke bo nie ma auta i pojedziecie waszym, będzie wypadek to kto ponosi odpowiedzialność? Dałeś coś od siebie i ryzykowałeś. Może
  • Odpowiedz