Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Doomino: @InterferonAlfa_STG:
Wcale nie tylko w męskim ale jeśli znam na stopie prywatnej jakieś kobiety to one mają rodziny albo partnerów.
Zaprzyjaźnienie się z kobietą do tego stopnia, że jest się zastępczym ojcem dla jej dziecka jest wysoce nieprawdopodobne bez friendzonu - czyli gość samemu nie ma baby, brak mu bliskości i #!$%@? się w niej, a jej jest wygodnie mieć adoratora i pseudotatę dla dziecka ale nie pociąga jej
@szpongiel: Kończenie przyjaźni, bo teraz jest sie w związku i szkoda Ci na innych czasu jest słabe. W związku trzeba mieć chociaż trochę osobnego życia i znajomych. Przebywanie przez cały czas w towarzystwie tylko partnera też zdrowe nie jest. Oczywiście nie mówimy o przypadkach skrajnie introwertycznych, bo takim osobom pewnie nie brakuje kontaktu z innymi ludźmi.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Doomino: zgadzam się, tylko że faceci od takich przyjaźni mają innych facetów ¯\_(ツ)_/¯
Kobiety zresztą chyba też raczej mają przyjaciółki ale nie wiem, bo nie jestem kobietą.
Nie chodziło mi też o kończenie przyjaźni tylko bycie tak często i blisko razem, że twoje kilkuletnie dziecko zaczyna "przyjaciela" traktować jak ojca. Nie ma opcji na takie coś chyba, że nie pracujesz albo zrobisz to kosztem relacji z partnerem.
@szpongiel: Ja nie mam koleżanek, nie umiem sie z nimi dogadać. Mam męski zawód, studiowałam męski kierunek, więc nawet nie miałam gdzie ich poznać. Jeżeli chodzi o kumpli to zazwyczaj są nimi dopóki nie znajdą sobie partnerek. Przegrywają na próbie wytłumaczenia, że nasza relacja jest taka sama jak chłopa z chłopem :D zdarzały sie przypadki, że nawet zmuszały do usunięcia mnie ze znajomych na Fb XDD
Odnosząc się do przypadku z
@szpongiel: @Doomino: szpo moze Ty to taraktowanie jako ojca traktujesz bardzo serio. Nie trzeba byc przyjacielem zycia jakiejs kobiety zeby miec dobry kontakt z jej dzieckiem. Pewien procent ludzi do ktorego ja wybitnie nie naleze, czerpie przyjemnosc z przekazywania wiedzy i "ksztaltowania" przyszlych pokolen. W moim zyciu w wieku 13-18 lat tez pojawiali sie rozni ludzie ktorzy mieli lepszy lub gorszy wplyw na mnie. Byc moze moja matka nie #!$%@?
@Ancymoon1 ja wiem że to się nie mieści komuś w głowie ale wierzę w przyjaźń damsko-meską. Mam przyjaciela od lat, nawet trochę planowaliśmy być razem ale jednak nie było nam po drodze, stwierdziliśmy że może tak jest lepiej, mamy normalne związki, spotykamy się od czasu do czasu wszyscy na grilla i whisky. Obstawiam, że gdybym została samotna matką to mogłabym liczy na jego pomoc (i jego dziewczyny) ale gdyby jego związek też
@Ancymoon1: matka ładna, więc koleś taktycznie szykuje sobie jailbaita do bzykania za kilka lat.. spryciarz, co ma ładować w laskę która urodziła jak może dmuchnąć świeżynkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)