Wpis z mikrobloga

@atari_XE: Nie wiem czy wiesz, ale ostatnie 2 bańki jakie mieliśmy na krypto (bańka z 2013 roku i bańka z 2017/2018), zostały wywołane w kompletnie sztuczny sposób (jeszcze bardziej sztuczny niż ma to miejsce teraz) więc nie rozumiem twoich dywagacji.

Spójrz do czego doprowadziły te sztuczne sposoby/pompy z 2k13 i 2k17 i się zastanów czy to ważne, że aktualne wzrosty są totalnie sztuczne? Czy to coś zmienia?
  • Odpowiedz
@MelomanBTC: teraz to robi jedna osoba, te wzrosty są stymulowane w ciągu kilkudziesięciu minut, poprzednie bańki to był hype i tłum chciwych januszy

poza tym póki nie ma żadnej bańki tylko pomowanie kursu
  • Odpowiedz
@atari_XE: Dojechałeś teraz, jedna osoba ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Poprzednie bańki to były manipulacje mt.gox (2013), a w 2k17 to manipulacje tethera. Żaden hype i tłum tych wzrostów nie wywołał..

W 2017 hype i tłum się pojawił jak BTC kosztował po ~ 10k USD. Wcześniej (od ceny 400$ do 10 000$) to było totalnie sztuczne pompowanie, a nie
  • Odpowiedz
@atari_XE: Właśnie widzę jak długo jesteś, jak uważasz że w 2k17 krypto wzrosły od 400$ do 10 000$ bo media nagoniły ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nadal nie jesteś dłużej niż ja, więc dla mnie jesteś żółtodziobem..
  • Odpowiedz
@atari_XE: Dobrze, że się przyznajesz do multikont żółtodziobie.

Znajomość opisu jak wygładał włam który latał bezpośrednio po całym reddicie ma świadczyć o twojej jakiejkolwiek wiedzy na temat poprzednich baniek?

Pozazdrościć.
  • Odpowiedz
@atari_XE: Dla mnie najważniejsze, że wyszło że jesteś tym autystykiem "cypherpunkbtc", to już wystarczająco Cię dyskwalifikuję w tym żebyśmy dalej rozmawiali.

Chociaż muszę Ci szczerze podziękować, że zaoszczędziłeś mi czasu, bo wszedłbym w rozmowę, stracił kilka godzin czasu, a potem okazałoby się że jesteś tym opóźnionym umyśłowo gościem "cypherpunkbtc", a to tak jakby rozmawiać ze ścianą.
  • Odpowiedz
@atari_XE: No ty wystawiłeś sobie świadectwo przyznając się do bycia tym gościem, dlatego oceniam Cię przez pryzmat twoich wszystkich wpisów jako cypherpunkbtc/i kilkanaście innych multikont spod których wiem co pisałeś, bo masz ten sam charakter wypowiedzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MelomanBTC: nigdy nie miałem multikonta, nigdy nie dostałem bana za multi ani za obrażanie
umiem czytać regulamin serwisu, którego Ty pewnie nie widziałeś, bo klinąłeś Zgadzam się XD bez czytania
  • Odpowiedz
tamto konto nie jest multi bo jest martwe, jak wiele poprzednich ¯_(ツ)_/¯

nigdy nie miałem multikonta


@atari_XE: Schizofrenia mocno.. Najpierw się przyznajesz, a potem zaprzeczasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz