Wpis z mikrobloga

No dobra no to jedziemy akurat w 8 osób, proponuję jakiegoś grilla przed wyjazdem? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wszyscy jesteście z Katowic?

14 czerwca wszystkim odpowiada?
@Phillippus, @busz_menka, @przemek6085, @AltCtrlSpace, @piatydzienmiesiaca, @ZlodziejBilonownic, @exqu to Ty @eXquisit: co nie?

Pod tym postem wrzucajcie pytania jak macie. Na pewno tak, będziemy potrzebować tak z 10zł na ze dwie opaski na rękę na szafki. W 4 osoby do jednej się akurat zmieścimy. To są takie szafki gdzie się wrzuca rzeczy przed pójściem na kolejkę, wszelkie okulary, portfele, klucze ewent. oczywiście można zostawić w aucie co nie (parking 5zł też). Fajnie jakbyśmy się zrzucili na paliwo, weźmiemy taką apkę na telefon żeby ładnie liczyła co i jak. Żarcie na miejscu koło 20zł. Bardzo się jest głodnym po 2 zjazdach nawet. Jak chcemy zobaczyć całe miejsce to zjemy ze 2 razy albo 3. Z wodą jest tak, że jest tylko jedna kolejka na której będziemy minimalnie połowę mokrzy. Także weźcie sobie ciuchy jakieś na zmianę, tą zahaczymy ostatnią - chyba że robimy tak że stroje kąpielowe i potem ta strefa basenowa, już piszcie w komentarzach ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Aha krem przeciwsłoneczny mus.

Mam nadzieję że będzie wtedy pogoda ;pp 100km/h z deszczem w oczy może być dość ekstremalne xD
  • 167
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mnie sobota wieczór też nie pasuje, ale mogę wyskoczyć w piątek wieczorem na to piwko, a np. w niedziele na kręgle, albo to i to razem któregoś dnia
  • Odpowiedz
@AltCtrlSpace @caribbean robi się rozpierodl w h-j. Ogarnijmy najpierw dzień. Obecnie wszystkim pasuje piątek jedynie chyba jorg się nie wypowiedział bo też chciał te kręgle. Ogarniemy datę to można iść do garażu na kręgle (wole) lub bilard albo po prostu łojenie piiwa na mariackiej ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz