Wpis z mikrobloga

No dobra no to jedziemy akurat w 8 osób, proponuję jakiegoś grilla przed wyjazdem? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wszyscy jesteście z Katowic?

14 czerwca wszystkim odpowiada?
@Phillippus, @busz_menka, @przemek6085, @AltCtrlSpace, @piatydzienmiesiaca, @ZlodziejBilonownic, @exqu to Ty @eXquisit: co nie?

Pod tym postem wrzucajcie pytania jak macie. Na pewno tak, będziemy potrzebować tak z 10zł na ze dwie opaski na rękę na szafki. W 4 osoby do jednej się akurat zmieścimy. To są takie szafki gdzie się wrzuca rzeczy przed pójściem na kolejkę, wszelkie okulary, portfele, klucze ewent. oczywiście można zostawić w aucie co nie (parking 5zł też). Fajnie jakbyśmy się zrzucili na paliwo, weźmiemy taką apkę na telefon żeby ładnie liczyła co i jak. Żarcie na miejscu koło 20zł. Bardzo się jest głodnym po 2 zjazdach nawet. Jak chcemy zobaczyć całe miejsce to zjemy ze 2 razy albo 3. Z wodą jest tak, że jest tylko jedna kolejka na której będziemy minimalnie połowę mokrzy. Także weźcie sobie ciuchy jakieś na zmianę, tą zahaczymy ostatnią - chyba że robimy tak że stroje kąpielowe i potem ta strefa basenowa, już piszcie w komentarzach ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Aha krem przeciwsłoneczny mus.

Mam nadzieję że będzie wtedy pogoda ;pp 100km/h z deszczem w oczy może być dość ekstremalne xD
  • 167
  • Odpowiedz
@caribbean: Ja akurat z Kato nie jestem, ale do Kato mam blisko. Co do grilla jestem za, tylko że jeśli miało by to być dzień przed to ja 13.06. do 17:30 na uczelni w Gliwicach jestem. Strefa wodna - w sumie spoko. Co do dojazdu - mi wszystko jedno czy pojadę z kimś jako pasażer, czy pojadę jako kierowca, auto mam niby 5 os. ale raczej z tych mniejszych, więc
  • Odpowiedz