Wpis z mikrobloga

Mam Dla Was parę programistycznych kodów rabatowych:

1. UDEAFFUNR519 do 25.05.2019 na Poznaj C++ od podstaw. Stwórz swoje pierwsze 4 gry wideo na silniku Unreal Engine, na którym opiera się gra Fortnite. Interaktywny samouczek. LINK (EN)
2. UDEAFFMYS519 od 26.05 do 3.06 na *Kurs Ultimate MySQL Bootcamp: opanuj SQL od podstaw do poziomu eksperta za jedyne 38,99 PLN. LINK (EN)
3. UDEAFFFAN519 od 26.05 do 3.06 na Kurs Complete Financial Analyst Course za jedyne 38,99 PLN. LINK (EN)

Oprócz tego polecam:

1. Od 23 do 26-tego Helion oferuje -30% i darmowego kuriera na książki i -50% na Ebooki w ramach akcji Wirtualne Dni Książki LINK (PL)
2. Od 20 do 26-tego EbookPoint oferuje kursy wideo (głównie z programowania0 za 39,90 LINK (PL)
3. Na Humble przez 7 dni jeszcze soft Vegas Pro itp. po niskich cenach LINK (EN)
4. AI i Deep Learning (ebooki) przez 3 dni: LINK (EN)
5. Ebooki o grafice komputerowej przez 10 dni: LINK (EN)

Kupując z użyciem linków powyżej:

1) Oszczędzasz
2) Wspierasz cenne akcje jak:
- wsparcie dla programistów (tworzenie grup wsparcia)
- recenzje ebooków (zobacz moje posty)
- i tą serię

Śledź tag #dlaprogramistow albo zapisz się na mirkolistę, która będzie w komentarzu.

Miłego weekendu! :)

#programowanie #kurs #kursyudemy #kursywideo #programista15k $python #mysql #bi #helion #ebookpoint #humblebundle #promocje #cebuladeals #promocja #ebooki #youtube #dlaprogramistow
tomaszs - Mam Dla Was parę programistycznych kodów rabatowych:

1. UDEAFFUNR519 do ...

źródło: comment_dpc9ZJlhENjqhc2k6AiyhLlnes4j7ZNN.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz